Россия вывела гарнизон с острова Змеиный
МОСКВА, 30 июн — РИА Новости. Россия в качестве шага доброй воли вывела свои войска с острова Змеиный, сообщили в Министерстве обороны.
Ответ дляok1904
Я давненько шукала тіхвінську кашу(гречка+ горох, смачно), надибала якогось блогера , показував він як між дворами в центрі Іркутську можна з одної центральної вулиці на іншу перейти, там просто капец, Іркутськ, центр міста , а у дворах між багатоповерхівками як десь в укр.пгт коло пром зони: згорівші деревяні хати, помийні ями, кури, деревяні туалети(між будинками на 3-5 поверхів), самий капітальний будинок,-це там, де жили внутряки-силовики, ну і дві будівлі сучасні роснефть, росгаз, все інше мотлох.
Так, мій мозок зараз лусне - гречка+горох
Де б це спробувати?
На якомусь із наших каналів в 2015 був сюжет, Твєрская область, кілометрів 100 від МКАД. Місто бараків, причому місто не маленьке, просто там є поняття ’замкадьє’ - все, що не мацква.
У нас їдеш електричкою по областям, то вздовж залізної дороги городи, люди обробляють кожен клаптик. А там гівно і болото навіть у ’городах’.
В ФБ є група ’Эстетика ебеней’ - як не полінуєтесь, зайдіть, там фото раші во всєй красє.
Де б це спробувати? На якомусь із наших каналів в 2015 був сюжет, Твєрская область, кілометрів 100 від МКАД. Місто бараків, причому місто не маленьке, просто там є поняття ’замкадьє’ - все, що не мацква.
ArmUkraineNow• 30 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Не ’войска’, а залишки

ну і в мене таке питаннячко: а чи були ті залишки? от взагалі? чи може ’залишки’ так і залишились на острові, бо вже не їх і не зібрати?
lenchik maha• 30 июня 2022
Ответ дляА_К_М
Нада павтаріть!
Наших зсу потрібно просити, щоб вони повторили, тоді таких жестів доброї волі буде більше і більше
Ответ дляPiracanta
А ещё в темах про обстрелы многоэтажных домов и гибель в них мирного населення, обязательно начнут выяснять тип ракеты, которую запустили рашисты. И понеслась.Это называется смещение акцентов. Из тех, что я запомнила, подобными манипуляциями занимаются конфеточка и теодор, которую уже в этой теме вспоминали.
Та, теодор знатна паскуда. Здається, навіть землячка, з Ха.
Деяких і ракети нічому не вчать.
lenchik maha• 30 июня 2022
Ответ дляА_К_М
Деяких і ракети нічому не вчать.
Нет, она из Зп
Ответ дляStrelka_007
Ну, то може перестанете українським матерям дорікати відсутністю емпатії до загиблих дітей рашистів?! І маніпулювати свідомістю. І відбілювати рашистів, мовляв, у другу світову не тільки німці забруднилися фашизмом. Ми історію знаємо. Як це впливає на пряму вину рашистів і раші у винищенні України і українців?!
Канешн, не тільки німці. А і ті країни, хто з ними разом воював, нопрімєр Савєцкій Саюз
Разом воювали ж? Воювали. Польщу ділили? Ділили.
Так що дєди замазані по самі вуха.
Разом воювали ж? Воювали. Польщу ділили? Ділили. Так що дєди замазані по самі вуха.
L-i-s-a-92af• 30 июня 2022
Текст не мій, але влучно:
Россияне в качестве жеста доброй воли оставили о. Змеиный. Они сами так сказали.
Как известно, ’специальная военная операция’ идёт поплану. Т.е., сначала россияне по плану завезли туда десяток единиц ПВО (очень недешёвое удовольствие). Затем по плану и добровольно утопили пару катеров и поломали судно снабжения.
После того, как передовой эшелон ПВО российских террористов по плану разнесли вдребезги, состоялся плановый добровольный отход ошмётков гарнизона. Этих ’добровольцев’ регулярно и планово хоронят в Севастополе.
Ранее в качестве жестов доброй воли они оставили Киевскую, Черниговскую и Сумскую области.
В качестве жеста доброй воли планово был утоплен крейсер ’Москва’, разбиты аб землю 400 самолётов и вертолётов.
Россия добровольно и планово оставила на полях нашей страны тысячи единиц бронетехники.
Теряюсь в догадках, что у них по плану дальше. Неужели взорвать очередной завод в России?
ArmUkraineNow• 30 июня 2022
Ответ длячир
Обменяли наших орлов на всякий непотреб из днр-лнр, процентов 90 из которых в звании рядовой. Кацы возмущаются мол российские Вонюши никому не нужны, как же так.
саме так, ви точно заувижили. їх ’зрітєлю’ не потрібні власні ваньки.
хоча там було трохи офіцерів, був 1 льотчик (це я точно запам´ятала) і два якихся ’віпи’, без яких не хотіла обміну.
а, ну і чмоню забрали, поїхав до елінки жоних.
але вийшло так, що з ненавистю до Азовців пропагондони перестаралися, і тепер zомбануті як чують, що їх обміняли, то й своїх їм уже не треба, дайте тільки Азов. це їм вже як фетиш, такий собі викривлений нестям.
lenchik maha• 30 июня 2022
Ответ дляok1904
І є родичі на бамбасі, може чоловікові,наче так писала
Муж у неё оттуда. Отсюда и уши ростут про ’ классных пацанов из днр’
Ответ дляArmUkraineNow
Мені здається, що в рашистів пункт по нашому Азову. Вони їх ненавидять з 2014 року. Раша любить все красти/копіювати і вірить у забобони. В мене така думка, що вони і символи АЗОВу собі взяли, але ними вони не стали.
АЗОВ наш і ZOV - складається із символіки рашистів.
Совпадєніє? Не думаю.
SovaNaSevere• 30 июня 2022
’жест доброй воли’. мне прям понравилось. это как насрать на голову и протянуть салфетку.
Ответ дляDamianaD
Совпадєніє? Не думаю.
Та там простіше, банальні галочки при перерахунку... Вони так глибоко не мислять.
mmi583@mail.ru• 30 июня 2022
Мені по цимбалах, як вони це подають своєму козлячому населенню. Мене більше хвилює чи не перемістять їх для наступу з картошкостану в липні.
ArmUkraineNow• 30 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Совпадєніє? Не думаю.
все так.
свій зов вони склали по різних версіях із Зеленский О.В.
а можливо і дійсно просто від Азова взяли кусочок.
за 2014 - так, вони сильно отримали по зубах і не змогли взяти Марік саме завдяки Азову.
ну і друге - дійсно, в них немає таких вмотивованих, тренованих, сильних духом, з гарною фізичною підготовкою, з особистими контактами (коли сім´я 1 бійця є частиною великою ’сім´ї’ азовців).
але як завжди і скопіювати нічого не можуть, тільки красти.
до крадіжок можна також долучити цю їх нову пісню ’приве кача’, яка підмазується під нашу Пливе кача Піккардійської терції.
kryasanchik• 30 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Это один из методов их работы. Я тоже повелась и стала ей отвечать. Заметьте , как только возникает такая положительная тема, где мы радуемся, а рашистам нечем крыть, появляется некто, кто уводит разговор в другую степь)) Я хорошо помню, как здесь ликовали по поводу утонувшей москвы. И через несколько страниц вылазит некто ’девочки, а что там азовцы? Говорят , в плен здаются, да?’ И, вуаля, десять страниц обсуждения совсем другой темы. И я это вижу во всех темах, когда обсуждаются успехи нашей армии.
Точно,так и есть. Еще одна под ником Формула Любви постоянно маслица подливает
lenchik maha• 30 июня 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
кого їх? Три дибіла і одне вціліле пво? Ви бачили, як той острів палав і досі горить і вибухає?
Ответ дляЯлынка
Все не читала.
И куда с острова Змеиного из перекинут?
Чтоб не продолжили с Белоруссии и с юга((
И куда с острова Змеиного из перекинут?
Скільки їх там було
- жменька, питання в техніці, що нашпігували Зміїний, вони своє ППО, радіолокаційне обладнання туди напхали, моцква потонула ж, прикривати від ударів оркофлот треба було. Завдяки Хіммарсам кишнули.