Россия вывела гарнизон с острова Змеиный
МОСКВА, 30 июн — РИА Новости. Россия в качестве шага доброй воли вывела свои войска с острова Змеиный, сообщили в Министерстве обороны.
Vlada-Maria• 30 июня 2022
Ответ дляГрыся
Ага ага
Писали бы честно: получили пи*ды и сбежали
Прям як з-під Києва))))
Vlada-Maria• 30 июня 2022
Ответ длядраконовна
кто-нибудь когда-нибудь видел парашную мразь, говорящую честно? :О я бы глянула, интересно же
Моя бабця завжди казала ’Москалеви не вір, як скаженому псови’
Апель-синка• 30 июня 2022
Ответ дляЛЮБА
Та да , 200 повывозила и остатки металлалома!!!
Они почему то когда им трынделей дают, и они ноги уносят , называю своё отступление , жест доброй воли !!!!
И мы даже знаем, кто им этот жест показал.
Даже марку выпустили, с жестом
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Льотчик, який перейшов в 14 році на сторону параші. Служить в частині, яка вчинила масовану ракетну атаку на Україну 25-го червня
Удалено администрацией...
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ длялюбительница
Наконец то настигает их наказание. Таки нас услышали те, кто на небесах!
Удалено администрацией...
Ответ дляok1904
Зараз у пу риторика, що то маневр відволікаючий був, значить треба було, його військові знають як вести спецоперацію.
А можно там как то хуйлу намекнуть на манёвр в спец мать его операции , что бы вся это голота самолекведировалась с нашей земли !?или там домой в свои будки свалили ? Ну что бы нас полностью запутать ….
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляЖули-ули
Реально?
нет. загрызли в январе у того кто в сирии воевал в 2015
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ длялюбительница
Ну вот пишут, что его дочь 7 лет загрызли собаки.
Первый пошёл!!!!
Удалено администрацией...
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляKlodia
И уже даже и мысли не появляется а-ля ’Ну это же ребенок, он не виноват, что папка урод’... Наших детей они не жалели и калечили как хотели. Ничто не проходит безответно. Поделом.
Удалено администрацией...
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
Моя эмпатия, к сожалению, пока не позволяет в конкретном случае откровенно радоваться. В общем, я проклинаю их со всеми их ... Пусть будут они все прокляты до 20-го колена. Хотя, до сих пор ходим на могилку их деток (погибли в автокатастрофе). А нас назвали жидобандеровцами (наши одноклассники).
Удалено администрацией...
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляZelenkа
О, вечірня зміна консєрв прийшла. Йди нах
Видали завдання обілити руского льотчика?
вы ненормальная. то зоошизили теперь во вранье обвиняете. погуглить не судьба?
’22 января в селе Домна Читинского района было найдено тело семилетней девочки. По предварительной информации, девочка шла домой из музыкальной школы через частный сектор, где на нее напали собаки. Следком возбудил уголовное дело.
По данным телеграм-каналов, погибшую девочку звали Маргарита Канорская. Отец погибшего ребенка — военный летчик. Мать девочки — учительница.
Маргарита Канорская — дочь награжденного летчика ВВС майора Антона Канорского, попала в засаду животных на узком переулке по дороге домой в российском Забайкалье.
Девочка была единственным ребенком Канорского, которого лично Владимир Путин наградил за храбрость в Сирии, а его жена, учительница, была доставлена в больницу от шока после того, как узнала о смерти своей дочери.
Ответ дляШумелкамышь1
І ти не полінувалась КОЖНОМУ відповісти, хто написав за цього ублюдка? То в кого шиза? В бан вали разом зі своїми опусами з методички.
Шумелкамышь1• 30 июня 2022
Ответ дляZelenkа
потому что брехню написали. то сирийцы должны радоваться.. он сирию бомбил. украина при чем?
LudaSHOPSale• 30 июня 2022
Ответ дляИринаКа
А саушку Богдану вже згадували? Це вона стимулювала рашистів до жесту доброї волі
Да .с комента и видео от Залужного
Я утром писала.
Если б больше Богдан делали , но неть… дороги , будивныцтво, разминирование и по списку
Я утром писала.
Ответ дляШумелкамышь1
В 7 років одна з музичної школи по якійсь дірі. Поки папка дітей в інших країнах бомбами закидає, оце жизнь-маліна на парашці.
Ответ дляЛЮБА
Було б добре, мабуть після самміту НАТО хтось вже пошепче. Натоиприняло нову політику, будуть в клітці, були партнером, стали загрозою
LudaSHOPSale• 30 июня 2022
Ответ дляШумелкамышь1
русский летчик бомбил сирийских деток, пока его дочь попала на собак?
Папка лизал путину, куда ему до своей семьи , все там конченные.
Кстати масса сирийских лётчиков теперь бомбят украинских деток.
Ответ для vihola
Папка конкретні тисячі доларів заробляв на бомбуваннях, ще мендалі пу давав, тобто премії, а дитині батьки не змогли забезпечити безпеку. Жахи. Після нашого Криму, дійсно попали в діру, під Читу...
mmi583@mail.ru• 30 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
кого їх? Три дибіла і одне вціліле пво? Ви бачили, як той острів палав і досі горить і вибухає?
Хочеться вірити, що там було три дебіла. П.с. відео не бачила
LudaSHOPSale• 30 июня 2022
Вы об этом ?
Оксана Забужко
А тепер розкажу вам, панство, одну Дуже Страшну Історію, яка в січні, за місяць перед повномасштабним вторгненням, обійшла була всю світову пресу, а потім, зрозуміло, забулася, бо фабрику страшних історій для світової преси Росія відкрила у нас. Але та історія все одно в певному сенсі лишається ексклюзивом, - і тепер, побачивши фото тої бригади чекістанських льотчиків, що розбомбила ТРЦ в Кременчуці, я вирішила, що пора її розказати.
Отож у січні в Забайкаллі, в посьолку під Читою, де дислоковано авіаполк, зграя бездомних собак серед білого дня загризла на вулиці 7-літню дівчинку, що верталась додому з музики. Звісно, те, що в Росії вулицями нас. пунктів бігають зграї голодних псів, які можуть загризти насмерть самотнього перехожого, - це само по собі мальовничо й багато додає до портрету країни, яка прийшла нас ’визволяти’. Але найцікавіші тут не собаки, і не дівчинка - а її тато, майор Антон Канорський, про якого ЗМІ розкопали, що 6 років тому він одержав з рук Путіна орден за Алеппо (!). Був у Кремлі, вдостоївся поруч із Самим особистого фото, на якому, за неписаним статутом російської армії, має ’вид лихой и придурковатьій’. (Зрештою, який іще вид може мати льотчик, який ’отработал по Сирии’ і якому взагалі краще б вмерти, а ще краще було б - не народжуватися на світ?..)
Преса смакувала жахливі подробиці: відгризеної собаками дівчинчиної ноги так і не знайшли, ховали в закритій труні, бо личко теж було погризене, мама на звістку про трагедію потрапила до лікарні... І тільки в кримських пабліках промайнула новина, од якої мені справді пішов мороз поза шкірою: виявляється, 2014 рік Антон Канорський ще зустрів українцем - у складі військової частини, розташованої в Криму (в Феодосії, коли не помиляюсь).
Була колись така страшна українська лайка - ’а щоб тебе собаки з´їли!’ Виявилося, може бути ще страшніше – зраджуєш Україну, стаєш росіянином, і зразу ж, одним пакетом - убивцею сирійських дітей, після чого собаки з´їдають уже не тебе, а твою дитину.
Ось така кар’єра майора Канорського. Прекрасна, як на мене, - хоч під скло став.
Ні, не хочу я їх бачити в Гаазі. Я знаю від Славенки Дракуліч (почитайте її «Вони б і мухи не скривдили»), як там убивці Сребреніци грають у футбол і користуються бібліотекою. Нафіґ. Я бажаю їм не нашої людської справделивости, кривої й кострубатої, - а Божої. Такої, як отримав Антон Канорський.
І я знаю, що так воно й буде.
Оксана Забужко
І я знаю, що так воно й буде.