Туфли в чешуе• 01 июля 2022
Висип на що схоже? Дивний
Дивний висип в дочки. Животик трохи бока, на грудях і в складочках пахв. Спина чиста, руки/ноги обличчя чисті.
Алергік але нічого не їсть.
Може бути реакція на воду в надувному басейні?! Три дні купалися, і як раз з´явився висип. Спочатку по краях купальника.
Алергік але нічого не їсть.
Туфли в чешуе
• 01 июля 2022
Ответ дляМарта-9b06
Потница, у моей такое же летом
Раніше аж так не було. З´явилась щось подібне в минулому році після купання в водоймі під маєчкою купальника, навколо ніжки по краю трусиків.
Туфли в чешуе
• 01 июля 2022
Ответ дляМарта-9b06
Потница, у моей такое же летом
Що з цим робити?
Тихомандражная• 01 июля 2022
Мені теж схоже на потницю. В мене навіть в дорослому віці бувало. Притрушувала присипкою цинковою. Правда, в таких місцях ніколи не бачила. Зазвичай - на плечах, грудях.
А минулого року цей же купальник був? Може контактна алергія на нього? Від алергії дитині мащу Дермалексом - він без гормонів.
Туфли в чешуе
• 01 июля 2022
Ответ дляТихомандражная
Ні інший, виросла
Марта-9b06• 01 июля 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Що з цим робити?
Просто після кожної прогулянки мию дитину під душем в теплій воді, ми використовуєм гель ля рош, або просто вода і все. В мене також донька алергік, але на алергію не схоже зовсім. Скоріш за все точно від жари))
Туфли в чешуе
• 01 июля 2022
Ответ дляМарта-9b06
Ми на дачі. Тут цілий день в басейні купається. Перед сном літній душ. ( Ванни немає зовсім)