Танцепесенная• 01 июля 2022

Як думаєте, реально зараз продати квартиру

В невеликому селищі. Красиве селище... школа, лікарня, піцерія, кафешки. З роботою не айс, ну як і кругом, але є невеликий завод (більш чоловіча робота).
Квартира класна, 4-кімнатна, свіжий ремонт, мебльована (в основному Ікеа). Будинок на 16 квартир, затишний двір, кв на першому. Тисяч за 25 евро можливо зараз продати?
Кому там слова не давали• 01 июля 2022
В якому регіоні це селище?

Рву и мечу• 01 июля 2022
яка область? як далеко від облцентру? природа? і и т.п.
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляКому там слова не давали
В якому регіоні це селище?
В Сумській області, на самому кордоні з Полтавщиною.
Чучело-Мяучело• 01 июля 2022
Область? Это сейчас важно.
Вот мы например в херсонской, то походу никак.
Яна7878• 01 июля 2022
Можливо
Одна_на_всей_планете• 01 июля 2022
Реально, якщо ціна буде нижче ринкової. Знайомі продали будинок за 5 днів
Мамзелькин• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Нужно быть совсем ’отбитым’ чтобы в этой области что-то сейчас покупать))
Тумба-юмба• 01 июля 2022
Дохрена хотите 25. 18-20 может и купят. Хотя я б не купила. Насколько не люблю дома,но в селе лучше в него вложиться. Хоть зелени посадить
Помилуйте мадам• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Та ну...это дорого для этой местности. Еще и в это время

13чудоСВЕТА• 01 июля 2022
автор, і до війни квартири в таких селищах нікому не потрібні були, де немає роботи, навіть в межах 100 км від Києва, а зараз тим більше. залиште до кращих часів
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляТумба-юмба
Квартира
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляТумба-юмба
Не дописала)
З своїм садом і городом 15 соток
lith_oops• 01 июля 2022
Аби в Закарпатській, то за день продали б. )))
Сигарный шланг• 01 июля 2022
А до війни вона скільки коштувала?
Я був такому місті не купляла б.
Краще десь на заході, де тихо.
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляСигарный шланг
А до війни вона скільки коштувала?
Я був такому місті не купляла б.
Краще десь на заході, де тихо.
Стільки й коштувала)
Тумба-юмба• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Квартира
Я поняла что у вас квартира. Я о том что не вижу вообще смысла в квартире в селе
Сигарный шланг• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Стільки й коштувала)
Ну тоді переполовиньте ту суму та моліться, щоб хтось купив. Проте дурних нема, вибачайте.
Таки в курсе• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Ні
english book• 01 июля 2022
Головне це наявність роботи,якщо для працездатного покупця.Для тих,хто працює віддалено-байдуже,але все ж потрібна інфраструктура.
В таких випадках частіше купляють місцеві.

Уси-пуськи• 01 июля 2022
Продавайте, ставите свою ціну і не слухайте нікого , бо вам тут зараз понаписують
АсобеннАя• 01 июля 2022
У меня брат продавал квартиру в Конотопе, за неделю нашелся покупатель
Меряю линейкой• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Я уверена что нет
У нас в Киевской области продают за 33 то что стоило 55-60, и то никто не берет
Но попытка не пытка
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляУси-пуськи
Сигарный шланг• 01 июля 2022
Доречі, квартира в Краматорську комусь потрібна)) В мене є.
автор Танцепесенная • 01 июля 2022
Ответ дляАсобеннАя
За скільки продав, якщо не секрет?
Сигарный шланг• 01 июля 2022
Ответ дляАсобеннАя
Просто пощастило
Меряю линейкой• 01 июля 2022
Ответ дляСигарный шланг
Та як це нема, якщо повно
Але у таких немає грошей на квартиру
Бутылка с банками• 01 июля 2022
Для этой области - дофигища хотите.
Для села без ничего - дофигища хотите.
У меня однушка в городке,120 км от Одессы, был ранее рай.центр, до моря - 30 км.
Инфраструктура поприличнее, чем у Вас, с ремонтом свежим и недешевым + гараж и подвал. В декабре 2021 продала за 12000 и это прям было очень удачно.
Обычно такого формата продают за 7-8, ну 9 потолок.
Трёшки идут за +- 17, ну до 20 - потолок, это если ещё + 2 гаража, кладовки и ремонт.
Четверки по цене трешек у нас, ибо площадь такая же, просто одна спальня поделена на 2 поменьше.
Как-то так
АсобеннАя• 01 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
За скільки продав, якщо не секрет?
За 9, это однушка
Цвиринь• 01 июля 2022
Ответ дляСигарный шланг
Махнемся? У меня в Мариуполе. Остатки