Виннипуховна• 02 июля 2022
По чем мед у вас?
Предложили акацию 280 грн за литр, как по мне, очень дорого, по чем у вас в городе?
Виннипуховна
• 02 июля 2022
Ответ дляПуГоФФка
140 разнотравье и 200 акация. 280 дроговато
А где вы? Я тоже подумала, банка почти 900 грн- занадто
ПуГоФФка• 02 июля 2022
Ответ дляВиннипуховна
Сумы
Виннипуховна
• 02 июля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Сумська область акація 200, різнотрав´я 180-200 грн.
Дякую, все дешевле
Единорог_помог• 02 июля 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Канев
Вот вижу в Каневе и окрестностях 300 грн литр в чем феномен?
В других областях дешевле
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 июля 2022
купую декілька років через інет мед з волині ; своя пасека, сторінка в фейсбуці med.z.volyni ; мед з акації, садків та різнотравя 250грн за 1л ; ріпак 200 грн за 1 л , є крем-мед

Флюорография гуся• 02 июля 2022
Сміла, Черкаська області в фейсбуці по 200-250 грн за літр - акація.
Татьяна@..• 02 июля 2022
Запорожье, если самовывоз то 650 грн за 3 литра.
С доставкой 690 грн, потому что тара+ упаковка сейчас не 2 копейки стоят к сожалению. Но можно сэкономить на доставке НП, по акции, которая до конца августа действует (38 грн) .
язззззь!!!• 02 июля 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

Подписалась на них, крем мед первый раз слышу, интересно, надо попробовать
Незнакомлюся• 02 июля 2022
Ответ дляНеугомонная
Київська обл купили 1л акації 300грн
Какой район?
Доль Чекомбана• 02 июля 2022
Ответ дляВиннипуховна
Має значення що то за акація і де добутий мед. Щоб це був чистий акацієвий мед, а не суміш з різнотрав’ям , то треба , щоб пасіка стояла у місці де цвіте багато акацій. Таких місць є небагато . Якщо біля будинку, де стоїть пасіка , цвіте одна-дві акації, то це не акацієвий мед і його вартість має бути відповідною .
Якщо пасічнику треба о 5 ранку встати, загрузити всі вулики на начепу , завезти їх за 100 км до Канева. Там встановити кілки в землю ( попередньо розчистивши , викосити ділянку), розгрузити вулики. Жити у машині , іду готувати на багатті. Щодня знімати з себе безліч кліщів. Тоді встановити палатку, витягнути з авто медогонку і витративши у спеку купу часу( будучи обкусаним з ніг до голови бджолами) і викачати мед. Тоді все повторити у зворотньому порядку .
То враховуючи ціни на паливо в цьому році - озвучена ціна цілком можлива.
Питайте про походження меду і відсоток у ньому акації. Чиста акація ніколи не зацукріє до наступного року
Доль Чекомбана• 02 июля 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Куплю гречневой мед
Хіба минулорічний . По перше у нас мало насаджень гречки ( не у кожному регіоні), а по друге цей мед з’явиться тільки у кінці липня
Доль Чекомбана• 02 июля 2022
Ответ дляТатьяна@..
А де в Запоріжжі стільки акації ? У вас в основному ріпаковий та соняшниковий
Незнакомлюся• 02 июля 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Буду чекати липня
Доль Чекомбана• 02 июля 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Буду чекати липня
Може промоніторити ( може через агрономів чи фермерів) де є гречка. І там шукати пасічників. На ринку можуть дурити
Татьяна@..• 02 июля 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
В сторону Беленького Акациевые балки, лично у нас пасека в Томаковском районе, Вольнянский район,да возьмите остров Хортицу, между двух мостов, в балке возле Днепра, со стороны железной дороги там ее полно.
В Запорожье многие пчеловоды живут, а пасека может находится в ближайших селах