Катька Пушкарева• 01 июля 2022
Варення з вишні з агаром
Несподівано дісталося мені сьогодні трохи вишні. Але банок немає, щоб консервувати. Що робить?
Вишню подрелювала, засипала цукром, потім вона пустила сок і я поставила її поваритися. Після того,як закипіла додала Агар-агар.
І от що тепер мені робити? На смак ну чудо, але ж як його чи до ранку зберегти і бігти по банки чи в холодильник в судок, чи в морозилку?
World Shop• 01 июля 2022
надо было не добавлять сразу агар, а отставить на завтра
Завтра еще раз довести до кипения ,а тогда перед закаткой банок добавить агар
Теоретически завтра его можно простерилизовать и закатать под крышки,не знаю можно ли с агаром повторно кипятить
Я такая боевая• 01 июля 2022
А в судку в холодильнику нє? Скільки там, і позїаєте зара, чи ви хочете на зиму обов’язково?
Катька Пушкарева
• 02 июля 2022
Ответ дляЯ такая боевая
3 літри. Тільки , що чоловік піалу з´їв ,то казав, що такого смачного вишневого варення не їв. Воно дійсно таке цікаве вийшло.
За пару днів 3 літри не з´їсть. А мені не можна
Я такая боевая• 02 июля 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Я б не псувала, він і так з’їсть . А якщо перекипятити то може погіршитися. Йому і так нічого не буде на холоді. Із млинцями аж бігом піде!
Катька Пушкарева
• 02 июля 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А розкажіть, будь ласка, як з агаром робити? Які пропорції?
Рецепт мені розповіли. Їх на ютуб багато з агаром.
Вишні 2,5 кг, цукор 1,2кг, Агар - 2 пакета ( в мене був один). І цукру додала менше, бо вишня дуже солодка.
Воно вийшло як конфітюр
Катька Пушкарева
• 02 июля 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Мабуть , так і буде. Дякую
НашлаПерепискуМужа• 02 июля 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Воно вийшло як конфітюр
Дякую. Я лише цього року про такі рецепти почула, теж хочу спробувати
Катька Пушкарева
• 02 июля 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Также ще роблять із замороженої вишні на торт. Перед приготуванням
НашлаПерепискуМужа• 02 июля 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А я з крохмалем кукурудзяним заморожену варю. Про агар-агар якось і не думала. Дякую
Аль_де_Барановна• 02 июля 2022
я так три дня назад с агар-агаром вишневое закрыла. Агар застывает при температуре 40,т.е. при комнатной. В холодильнике еще лучше. Оставьте на плите-будет чуть шататься, а завтра в банки Стерилные довдете до кипения варенье и разольете. С агаром можно кипятить 3- 5 мин, так что завтра еще кипнуть можно ему. А я джем сделала- протерла еще эту вишню через сито-в чистый типа сок добавила агар-получается желе-джем.
фан L.O.S.T.• 02 июля 2022
Ответ дляВесёлая морковка
И зачем тот агар вообще?
може щоб менше цукру класти. типу застигає як желе чи згущюється, але цукру не так багато.
хз
фан L.O.S.T.• 02 июля 2022
Хтось пробував з пектином? Пектин є у вареннях чи джемах для діабетіків, там він згущувач.
РукиМыли?• 02 июля 2022
Робила вишня і малина . В кінці добавила пектин. Закрутила, мої їли-кажуть, що такого вкусного ще не було.