Фиктивная• 03 июля 2022

Психология любовницы женатого

Девочки, перечитала здесь много тем и стало интересно, что движет женщинами в психологическом плане, когда они соглашаются на роль любовниц.

Мне вот поступило предложение от женатого и меня как кипятком ошпарило. Я почувствовала себя так гадко... Отказала, естественно, а он еще и обиделся 😁.

Просто интересно, почему на это идут?
Это же роль второго плана...
Лучшее нашим детям• 03 июля 2022
Ответ дляФиктивная
Самооценка здесь 100% замешана. Но и получается, что не всем же предлагают. То есть тоже определённый типаж или что...
Всем. Просто не все говорят.

Коко Шанель• 03 июля 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Коли в них зав´язався роман було 4 дітей, зараз 5 дітей,найменшого народила 2 роки назад! Але я маю 3 вищих освіти, завжди була нянька щоб я могла реалізуватися в професії! Ви знаєте не раз здогадувалася - але ні в телефоні ніде не було ніяких слідів зради - інтуїція підказувала і питала його,що мені зраджують! Вірила його словам,каві в постіль,а не блін своїй інтуїції! І заміж мене кличе людина на яку я працювала 3 роки- далеко не бідна людина,але саме головне порядна людина! Ви знаєте я думала,що таке буває лише в дешевих російських серіалах! Хоча в мене стільки дітей я підтягнута,бігаю і гарно виглядаю в свої 40 років!Я вже задумуюся - чи не написати мені книгу про своє життя!!! І всім скажу одне - будьте щасливими і не терпіти того чого не варто терпіти взагалі!!!
Дуже круто, що Ваша доля так склалася!
Але мені здається, що є певна небезпека в Вашій пораді через так звану ’ошибку выжившего’ (виключення запам´ятовуються краще) - жінці з дітьми важче найти супутника для життя та шлюбу.
Так, звісно, є ті, що вийшли заміж знов і вони на очах. Але тих, що не вийшли, значно більше.
ДаЗдраПерма• 03 июля 2022
Ответ дляФиктивная
Ви дійсно сильна особистість! Щастя Вам!
Я знаю - інколи питаю в Бога чому в тендітне жіноче тіло вселив настільки сильний дух? Сама везла дітей від війни в Німеччину,а він залишився стерегти ’принцесу’ в Польщі! 1400 км ,17 год за кермом - думаю ну ладно я ,але ж діти спільні! Так ось я його навіть не ненавиджу- в мене жалість до нього! Як кажуть його друзі - проміняв свою жінку на її дешеву підробку!
ДаЗдраПерма• 03 июля 2022
Ответ дляКоко Шанель
Дуже круто, що Ваша доля так склалася!
Я вам чесно кажучи і не хотіла зовсім просто заміж,але тут достойний кандидат! Але ж і терпіти ’бігання’ чоловіка по факту на 2 сім´ї теж не збиралася! Завжди треба дивитися по ситуації і кожному вирішувати самостійно! Я ж ’рвала’ жорстко оскільки знала- після зради не зможу жити разом,тим більше обман роками!
Коко Шанель• 03 июля 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Цілком поділяю Вашу точку зору.
Зникає довіра, і вона не відновлюється потім, нажаль. Кожний дзвінок, звук смс, відрядження...

Вітаю вас! Ви молодець, принципова та рішуча!
ДаЗдраПерма• 03 июля 2022
Ответ дляКоко Шанель
Цілком поділяю Вашу точку зору.

Я розумію,що можна спробувати простити секс по п´яні на корпоративні,але простити роки обману, позашлюбного сина,Єгипти, Буковелі купівлю їй авто - це зовсім інше! Зразу скажу- в нас не робота з 9.00-18.00. поїздки у відрядження, інші країни - легко обманути! Але завжди треба довіряти своїй інтуїція - вона мені все підказувала,але я нажаль підтвердження не могла знайти - прямо агент ФБР...
Коко Шанель• 03 июля 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Є такі речі, що відчуваєш шкірою, особливим відчуттям.
Так, щось трапилось на корпоративі - одна річ (також дуже погана), але у Вашому випадку це усвідомлена зрада інтересів сім´ї
ПП-шница• 03 июля 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Глупости какие. То у вас какая-то очень нестабильная психика. У меня и подруг никаких депрессий не было и нет от того, что были любовницами женатых. И с самооценкой все ок. А что значит ’на краще не заслуговує’? Жить постоянно с мужчиной в браке далеко не для всех лучше. Мои две подруги никогда этого не хотели. Периодические приятные встречи с любовниками для них гораздо лучше. Все люди разные.
Роками ’ахатись та витрачати швидкоплинну молодість на якесь чмо в штанях? Ну я не знаю...
ПоЗиТиВнАя• 03 июля 2022
Ответ дляПП-шница
Ну что вы такое пишете? Неужели вы реально не понимаете что не все женщины хотят быть замужем, постоянно жить с мужем, воспитывать детей? Подруги прекрасно живут, периодически для радости встречаясь с любовниками, нет каждодневной рутины, готовки, уборки. Проводят интересно время, ездят где-то, гуляют, любовники им покупают то да сё. Нет каждодневного выноса мозгов, контроля. Они делают что сами хотят не отчитываясь.

ПП-шница• 03 июля 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну да - а потім хренак в 40 років, молодість пройшла, родини-дітей нема, і не дуже вже комусь потрібна - знов роль коханки, коло замкнулося.
ПоЗиТиВнАя• 03 июля 2022
Ответ дляПП-шница
Вообще-то нам уже 43 и все ок ну поймите же - не нужна им семья и (или) дети. В который раз пишу, что далеко не всем это нужно. Без мужика можно прекрасно жить.
ПП-шница• 04 июля 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Жінки, що не змогли влаштувати особисте життя, гордо пишуть, що ім чоловіки не потрібні. Бачили, бачили)))