Yasyatrikotazh• 03 июля 2022

Чорниці. Господарочки, зайдіть!

Завжди морозила чорницю або перетирала з цукром на зиму, тепер хочу законсервувати в банки, щоб була ціла ягода у власному соці. Підскажіть перевірений рецепт. Дякую!
coloritka• 03 июля 2022
Це буде бека)

автор Yasyatrikotazh • 03 июля 2022
Ответ дляcoloritka
Це буде бека)
чому? на компоти взимку не піде?
romanl64• 03 июля 2022
Я варила варення, дуже смачне, на 3 літри ягід 8 стаканів цукру, кидати по одному, коли закипить, кожен раз після стакана цукру, щоб закипіло, виходить густим, як желе
автор Yasyatrikotazh • 03 июля 2022
Ответ дляromanl64
Ви раз переварювали, чи декілька ?
granfola• 03 июля 2022
8 раз приварювати???
автор Yasyatrikotazh • 03 июля 2022
Ответ дляgranfola
8 раз приварювати???
та то 8 склянок цукру))
romanl64• 03 июля 2022
Ну кинула, хвилина, щоб закипіло, знову стакан цукру, це максимум 10 хвилин
romanl64• 03 июля 2022
Це я перший рік так робила, і чорницю, і смородину ,і порічку, дуже сподобалося
romanl64• 03 июля 2022
Ответ дляYasyatrikotazh
та то 8 склянок цукру))
Що смішного? Не зрозуміла , на три літри ягід, 8 стаканів цукру

автор Yasyatrikotazh • 03 июля 2022
Ответ дляromanl64
та то я не зрозуміла спочатку, зараз дійшло, що після кожної склянки цукру прокип’ятити) Вибачте