Alexsandra• 03 июля 2022

Хтось готував голубці з листків салата?

Доброго дня.
На горрді дуже багато виросло листя салату, в салат не реально використати.
Гугл рекомендує накрутиии голубці.
Хтось коштував такі голубці? Смачно?
Може хтось готував і поділиться тонкостями приготування.
Щиро буду вдячна всім.
Результат:
вже голосів: 36
26 (72.22%) Результати
4 (11.11%) Смачно
4 (11.11%) Не смачно
2 (5.56%) Інше
автор Alexsandra • 04 июля 2022
Ответ дляinna5577
Пробуйте, напишите. Я только с пекинской делала, понравилось
Докладую
Вирішила по рекомендації порадниці запекти голубці в духовці. Все підготовила, взялася крутити, но листки рвалися там де плотніший корішок. Благо на грядці салату багато, то експериментувавши трохи накрутила. Но пів протівня, на більше нервів не хватило. Но то я певно криворука.
Пів протівня голубців, пів протівня тіфтєль. І все залила соусом сметана+томат+вода. І на годину в духовку.
Вийшло смачно. Листя салату не розлізлися, дуже нагадували за смаком тоненькі листки молодої капусти.
Тому в моєму випадку коди капусти не було, а салату багато, і голубців хочеться, то такому рецепту бути.
А ще я подумала, а може треба було листя такоє ошпарити кипятком і воно б не рвалося? . Я не ошпарювала.

автор Alexsandra • 04 июля 2022
Ответ дляАнечка1979
ми робили в духовці- смачно і нічого не розползається
Щиро дякую. Ваш варіант сподобався, будемо робити ще.
Правда листя трохи рвалися і я половину протіаня тільки накрутила, а другу половину просто тіфтєлі зробила. Все залила соусом і все чуловл приготовилося.
Нл сьогодні думаю, а може листя рвалося тому, що не було ошпарене.
Ви листя ошпарювали?
inna5577• 04 июля 2022
Ответ дляAlexsandra
Докладую
Супер, дякую за досвід
Анечка1979• 04 июля 2022
Ответ дляAlexsandra
Ви листя ошпарювали?
ні, в сире завертали