Бензопирен• 04 июля 2022
Стосунки. Посваріть або підтримайте
Є знайомий, просто спілкувалися час від часу. А тут він пішов на фронт і вочевидь, йому не вистачає жіночої уваги, то почав переходити на інтимні теми та пропонувати мені, щоб я до нього приїхала. Питання в тому, що він мені подобається, але він одружений, а я заміжня... І якось говорили з ним про стосунки, то він сказав, що був би не проти, щоб і дружина собі когось знайшла на стороні, але він би не розлучався. Тобто тут очевидно, що він думає, що і мене таке цікавить? Дівчата, вправте, як то кажуть, мені мізки. Думаю, що пора закруглятися з цим спілкуванням
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июля 2022
Все просто, если не хотите быть любовницей - закругляться. Главное не начинать думать что вот он влюбится - разведется и тд. Он четко сказал какой ему нужен формат, другого не будет
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Отож....
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Тут вам только виднее)слушайте свое сердце и желания
Відчуваю, що його чекає дружина і дитина вдома! І що я не права
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июля 2022
Ответ дляБензопирен
Отож....
Ну я просто по себе знаю что любовницей не смогла бы, захотела бы больше внимания, чувств, быть единственной. А вы смотрите как вам лучше, может вам будет ок только секс.
Но судя по тому что вы написали что он вам уже нравится, то наверное тоже захотите большего
Шальная коклетка• 04 июля 2022
Он поразвлекается, жена его поразвлекается. А вы в соплях и слюнях очередная брошенка.
Вы же временная, понимаете
Замена жены и то не факт, что лучшая.
Вы же временная, понимаете
Замена жены и то не факт, что лучшая.
Алина-1240• 04 июля 2022
Ответ дляБензопирен
А чего хотите именно вы?слушайте свое желание
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Однозначно... розумію вас
Шальная коклетка• 04 июля 2022
Ответ дляБензопирен
Так
Так ахайтесь с мужем, или зудит на чужого? Вы поедете к тому, что мужу скажете?
Вы хоть сами себя почитайте, днище.
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляШальная коклетка
Вы хоть сами себя почитайте, днище.
Я, звісно, просила посварити, але не настільки

БолеИменее• 04 июля 2022
Мужик прямо говорит ´хочу почухать песюн, временно, от семьи уходить не собираюсь ´. Все. Вас устраивает такая роль? Вперед тогда
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляБолеИменее
Ну, ось я і хочу, щоб мені ще хтось це сказав і я не будувала собі фантазій
Ваша прЭлесть• 04 июля 2022
а як ви туди доїдете, на фронт?
Він там же толком не вимитий, нашо воно вам?
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
а як ви туди доїдете, на фронт?

Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Опять про военных и любовниц.
Как вы за@бали с этими темами.
Маємо шо маємо
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Опять про военных и любовниц.
Как вы за@бали с этими темами.
Реалии военной жизни
Милашка-оторвашка• 04 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
а як ви туди доїдете, на фронт?
В волонтери запишеться і приїде з гум допомогою
Бензопирен
• 04 июля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
хороша ідея