задумчивая мордочка• 04 июля 2022

Женщины после 35, где знакомитесь с мужчинами?

Кто после 35 знакомился с мужчинами?
Где вы находили приличных мужчин?
Результат:
вже голосів: 70
27 (38.57%) Сайты знакомств
24 (34.29%) Другие места
11 (15.71%) На работе
4 (5.71%) Знакомые
4 (5.71%) На улице
Смурфик• 04 июля 2022
На Советчице

ПесиКот• 04 июля 2022
Социальные сети
АБВГДейка• 04 июля 2022
Ответ дляСмурфик
На Советчице
Аха - ха
Оябунчик• 04 июля 2022
выгуливая собаку
Кундалини• 04 июля 2022
Проголосувала ’на роботі’, але це неправда))) ніколи не шукала, завжди вистачало тих, що самі знайомились
автор задумчивая мордочка • 04 июля 2022
Ответ дляКундалини
А где они с вами знакомились?
Кундалини• 04 июля 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
А где они с вами знакомились?
на роботі))) я - представник замовника, технічний нагляд у будівництві)))
Ответ дляКундалини
Там наверное много мужчин? Сколько вам лет?
double-mama• 04 июля 2022
На заправке,в магазине, просто на улице, в кафешках, на работае...
Реально, даже не могу вспомнить место, где бы это не случалось

Кундалини• 04 июля 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
та зараз вже багацько, на днях 54 буде))) а прийшла на роботу в 31, заміж вийшла вдруге в 38
Прикуси Язык• 04 июля 2022
На работе полно, особенно сейчас, когда жены разъехались
Апрель Ивановна• 04 июля 2022
Потреби нема у знайомстві, так як познайомилася з чоловіком в 18 років. Але все життя до моих 46 років, ухажери всі були на роботі. Причому з серьозними намірами, не коханкою. І чоловіки доволі всі при посаді гарній і самі нічогенькі. Ніколи не підходили на вулиці. Інколи були попитки в кафе, коли з подругами відпочивала.
Я чоловіка кохаю, а він мене, то чари в хід не пускаю, щоб ще комусь подобатись))
Апрель Ивановна• 04 июля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
А у вас чоловіків не мобілізують?
Прикуси Язык• 04 июля 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
А у вас чоловіків не мобілізують?
А какая разница? Тема другая. Все темы на военную переводят
Апрель Ивановна• 04 июля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Я не про воєну)) я про те, що ви пишите, що багато чоловіків. У нас, наприклад, багато хто мобілізовані, тож не так багато чоловіків. Навпаки, жінок більше.
Прикуси Язык• 04 июля 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
У нас очень много мужчин, даже после мобилизации процентов 30
Апрель Ивановна• 04 июля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Я зрозуміла. А в нас багато хто пішли самі, добровольцями. Залишились теж багатенько, але на женіхів не тянуть)). Чомусь пішли найкращі.
Железная тетя• 04 июля 2022
Ответ дляОябунчик
выгуливая собаку
Шарите
КарамбОлька• 04 июля 2022
Ответ дляСмурфик
На Советчице
😜😄

Из ДОМа-2 Я• 04 июля 2022
Подходят на улице
Маруська Му• 04 июля 2022
Ответ дляОябунчик
выгуливая собаку
секс уже был?