LJA• 06 июля 2022

Нічна тривога

Це правда?
ТриАна• 06 июля 2022
Кому питання, це правда?! Наче тут сидять військові))
І що вас стурбувало? Нехай краще вмикають тривогу
Тренувальні польоти це теж може херова штука, треба бути весь час насторожі

автор LJA • 06 июля 2022
Стурбувала мене тривога . Якщо не було причин , я бкраще спокійно собі спала
NesmeyanaYa• 06 июля 2022
Ответ дляLJA
Краще перестрахуватись, чи ні?
Якщо була тривога - значить були на те причини
нова_Я• 06 июля 2022
А я вперше проспала нічну тривогу (раніше прокидалась і прислухалась до звуків за вікном)
frumoasa17• 06 июля 2022
Як це не було причин. Працювало ППО у нас в Одесі. Куди ці ракети летять ніхто не знає, тому і є трохи обережності.
Oksana2306• 06 июля 2022
Ответ дляLJA
Ви так пишете, ніби комусь хочете претензію за ваш недосип виставити, яка тепер різниця?
автор LJA • 06 июля 2022
Ответ дляOksana2306
Претензії тільки виродкам рашистським
KateFrosty• 06 июля 2022
Аж 354 подписчика? Может на других, более проверенных каналах посмотреть инфу?
Oksana2306• 06 июля 2022
Ответ дляLJA
Претензії тільки виродкам рашистським
Ааа, тоді виставляйте вже за всі рази, чому тільки цей.

БонСу• 06 июля 2022
я головой прекрасно понимаю, что наши алармят чаще, чем надо по некоторым регионам, особенно по Киеву, но даже не подумаю на эту тему возмущаться - пусть лучше так, чем наоборот.