Пишущаяся• 06 июля 2022

Докотились...Ну ось і я з двома дітьми надумала виїзжати

Куди не знаю ще точно,три дні,як переварила інфу(
Просто поділитись.Живу на ЗУ.Підприємець-харчова промисловість/виробництво,медик за освітою.
Старша донька перекладач(англ),неповнолітній син
З початку війни і не думала навіть покидати Україну,родину,батьків,чоловіка,а зараз,в зв"язку з законом про не виїзд жінок,який скоріш за все набуде чинності,буду змушена їхати....
І я не одна така
Сумно(((
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
Вы жили в Харькове? Приезжайте ко мне в гости на неделю-две и поговорим. Вы откуда?
До чого це тут?
Я в своєму містечку жила, під час БД і окупації. Я не маю права голосу?

karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Я Вам щиро співчуваю, бо ніхто не заслуговує того, що зараз відбувається.
Я знаю дівчат, які виїхали з Києва ще на початку і війни так само не бачили, як і ми. Але сидять, інтегруються, додому не вертаються. Чому всі пишуть тільки про ЗУ?
наверное, потому что Киев обстреливали? а запад - более менее спокойно.
Меня другое интересует, с ’более спокойных регионов’ едут в Европу ’пересидеть’ или навсегда?
lasorbonne• 06 июля 2022
Да, к сожалению, большинство женщин вынуждают выехать
tettiana• 06 июля 2022
взагалі не причина для виїзду, як на мене
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
І якщо вже розібратись, то автор їде не від війни, а від ймовірного призову і заборони виїхати після 1.10.
Особисто вам і всім хто під обстрілами не писала ніколи нічого. Мова не про те.
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Прикольно тут удаляют комментарии)))

Я ничего обидного или плохого не написала, но комментарий удалили.

Свобода слова)))
Vira_Kos• 06 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
На початку всім було страшно, ніхто не знав, що буде і як довго триватиме.
Я не можу Вам відповісти, бо із моїх знайомих поїхало загалом троє жінок із сім’ями. Одна до чоловіка, інша скористалась «нагодою», а третя до свекрухи в Італію.
Алeнь• 06 июля 2022
Ответ дляИрашек
чому?
я тут з вами
кидайте камінням,якщо полегшає)
И не планировала. Просто как только снимают анонимов, так тишина и мертвые и косами
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin
Прикольно тут удаляют комментарии)))

Свобода слова)))
Видалення йде автоматично від кількості скарг.

anducci• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Я вважаю що це в якійсь мірі зрада. Коли тобі погано і тебе кидають. А коли ти піднімаєшся, ти знову потрібен. Не гарно якось. Люди до себе такого відношення не прощають.
А як може допомогти людина, якій так погано в Україні, що вона готова покинути свій будинок? Хай поїде, набереться сил і, якщо захоче, повертається. Можливо, з новими ідеями, знаннями, грошима, чоловіками, дітьми))
karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляМиззери
Я вас понимаю, но к меня уже стадия смирения с этим, но мне проще наверное так как я у сына 17 летнего спросила что он хочет а я поддержу его решение
Сказал выезжать -ну ок
Не хочу что бы меня потом винили за что-то что я не дала сделать
ТАк, я на Вашу тему ориентировалась, что к нг все закончится
что то поменялось?
какое то у Вас настроение не такое...
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
То есть жалуются на то, что у кого-то другое мнение по поводу неизвестного будущего, о котором никто не может знать)

Супер)
автор Ирашек • 06 июля 2022
Ответ дляiryna _b
А виробництво чого у вас? Дохід впав?
хлібо-булочні вироби
справа не в грошах зовсім
не про це мова
lilyD• 06 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Тому що ЗУ завжди була тригером на совєтчиці
То жлоби з ЗУ їздили в Крим зі своїми продуктами і не давали заробити місцевим
То ЗУ їздили мити задниці європейцям і це чомусь дуже мучило місцеву « іліту»
То ЗУ в Київ понаєхалі
То ЗУ на війні наживається
Задовбали …
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляanducci
Людина, якій так погано в Україні? Чи в частині України де небезпечно? Бо це різні ситуації.
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin

Супер)
автор Ирашек • 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
все вірно
Mittens• 06 июля 2022
навіть петицію ніхто не підписує, а просто всі зібрались їхати.. як так? чому нас так легко виганяють свої ж
anducci• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Якщо людина тікає, значить, ії погано. Від добра добра не шукають.

lasorbonne• 06 июля 2022
Ответ дляМиззери
Вот кстати хорошая новость
Вдруг с женщинами пересмотрят закон тоже
Если пересмотрят я останусь
Честно говоря, уезжать не хочу
karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin
А ви проти?)))

І вона процвітати явно не через 5 років буде. І це процвітання може при нашому житті і не прийти, враховуючи рівень корупції, який, я впевна, і після війни не подолають.
Так, как всегда
загребать жар чужими руками
подождем, когда страну нам дядя чужой отстроит
Свою страну надо строить самим!
Я понимаю, бежать от обстрелов, войны, но блин ждать, когда кто то отстроит, а потом и я вернусь - ФУ!
harchushyn• 06 июля 2022
Ответ дляlasorbonne
Чим саме ’вынуждают’.?
karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Просто ще Вовчик не в курсі.
Vira_Kos• 06 июля 2022
Ответ дляlilyD
То ЗУ в Київ понаєхалі
То ЗУ на війні наживається
Задовбали …
Я вже писала один раз, моя колишня вчителька німецької викладає німецьку нашим біженцям. Група 8 чоловік: Маріуполь, Харків та Київ.
Все одно Порадниці знають краще, що там найбільше ЗУ.
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляMittens
Петиція вже була і набрала більше необхідної кількості голосів. Від президента теж відповідь була.

Перелік спеціальностей трохи зменшили. Але облік все одно залишили.

Цей перелік у будь-який момент можуть знову розширити - з цим проблем не буде.

Тому незрозуміло, для чого ті петиції.

Якщо влада все одно робить так, як їй вигідно і нікого не слухає.
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляanducci
Ну так який сенс тоді повертатися?
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Так, как всегда
загребать жар чужими руками
Свою страну надо строить самим!
Фукайте сколько хотите)

От этого ситуация не изменится.

Да, наша власть хочет загрести жар руками и жизнями простых людей!
lilyD• 06 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Які поїхали на соціал і здали свої квартири в сто разів дорожче від ринкової вартості біженцям…
Janeke_in_UA• 06 июля 2022
Ответ дляce
Ну конечно донецкая область харков уезжают... а зу ,центр врзвращаются
Харьков домой возвращается, у меня много друзей и родных вернулись домой... С детьми и без.
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin
Фукайте сколько хотите)

От этого ситуация не изменится.

А воюють зараз не прості люди? Всі фахові, підготовлені військові?