Пишущаяся• 06 июля 2022
Докотились...Ну ось і я з двома дітьми надумала виїзжати
Куди не знаю ще точно,три дні,як переварила інфу(
Просто поділитись.Живу на ЗУ.Підприємець-харчова промисловість/виробництво,медик за освітою.
Старша донька перекладач(англ),неповнолітній син
З початку війни і не думала навіть покидати Україну,родину,батьків,чоловіка,а зараз,в зв"язку з законом про не виїзд жінок,який скоріш за все набуде чинності,буду змушена їхати....
І я не одна така
Сумно(((
І я не одна така
Сумно(((
PANTERA_KET• 06 июля 2022
Ответ дляLavazzaM
начитаються фейків і пишуть...
Я розумію коли жінки з дітьми з-під обстрілів тікають, а тут...
Если жинка може и хоче хай тикаэ
lasorbonne• 06 июля 2022
Ответ дляce
Где написано именно сто женщинине выпцскают. Нигде
Не женщин, а военнообязанных
Гендер тут при чем?
PANTERA_KET• 06 июля 2022
Ответ дляLavazzaM
начитаються фейків і пишуть...
Если жинка може и хоче хай тикаэ
lasorbonne• 06 июля 2022
Ответ дляLavazzaM
начитаються фейків і пишуть...
А тут не зможуть
Ответ дляПуговка
та і в мене так. Двоє виїхало, а почитаєш тут, і думаєш, може вже всі виїхали, одна я лишилась???
Дуже мало виїхало, в нас лиш одні сусіди з першого дня війни відсутні, але в них родина закордоном.
З класу декілька дітей, і теж до родичів в більшості. Є і в США.
Ми їздили в ЄС і вернулись. Хоча я могла сидіти і нічого не роблячи отримувати біля 950 євро в місяць + набирати їжі за безцінь.
Але як бачите я тут)
Якщо і поїду, то тепер тільки до родичів, і далеко.
Але як бачите я тут)
Irina-5d24• 06 июля 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Я не зла! Просто якщо людина хоче вона сідає і їде! Тут багато хто поїхав з зони бойових дій,з окупації...покинули домівки,бо варіантів інших не було. А хтось їде погуляти по Європі,а свої хороми здає по 12 000 гривень тим,хто залишився з однією валізою!
Справа в тому, що в нас немає прописаних законів про відшкодування збитків під час проживання. І пускаючи нещасних біженців з однією валізою не можеш бути впевненим, що отримаєш житло в тому ж стані, що віддав. Добре як тільки не приберуть. Тому люди здають. Хоч якась компенсація за можливі збитки. Ну і комуналку ніхто не відміняв.
Irina-5d24• 06 июля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Я докатилась из Днепра практически до границы с Испанией за 3000 грн/чел. Обратно можно докатитьься за 180евро до Львова.
Я про поездки с тур целью. Да, въезд в страну и выезд - поезд бесплатно.
Irina-5d24• 06 июля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Можно смотреть местный город)))
Смотря какой. Париж месяц рассматривать можно, а то и больше, а тот где я, так я уже все и выучила. Скоро экскурсии водить буду:)
Kusalochka• 06 июля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Удалено администрацией...
Кошмар. Вы моральный урод. В детдомах хорошие детки. Несчастные только.
rainbow in the sky• 06 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
Так 12000 то без комуналки! До війни таких цін не було! А ми ’несчасні біженці’ свої квартири або просто покинули,або їх вже і немає! Прикро це все! І це єдина країна! Я в 2014 також не дуже розуміла,що таке бути біженцем,коли мене це не стосувалося. А тепер мені дуже соромно,що тоді думала,що це все далеко від нас і не про нас...