Пишущаяся• 06 июля 2022

Докотились...Ну ось і я з двома дітьми надумала виїзжати

Куди не знаю ще точно,три дні,як переварила інфу(
Просто поділитись.Живу на ЗУ.Підприємець-харчова промисловість/виробництво,медик за освітою.
Старша донька перекладач(англ),неповнолітній син
З початку війни і не думала навіть покидати Україну,родину,батьків,чоловіка,а зараз,в зв"язку з законом про не виїзд жінок,який скоріш за все набуде чинності,буду змушена їхати....
І я не одна така
Сумно(((
Bigfish• 06 июля 2022
Ответ дляlilyD
В Україну і європейці їздили зуби лікувати, аборти робити, еко і тд
Це нормальна практика
А ще нормально їздити в сусідню країну в супермаркети, якщо дешевше
Так німці в Польщу їздять, французи в Іспанію, датчани в Німеччину. Це хто поруч живе
І що?
не, все должны под замком сидеть, как в Северной Корее

Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Ну то так само ні вона ні ви не знаєте, але ж пишете що все пропало і майбутнього тут немає і не буде.
Так, після перемоги буде дуже швидкий під*ом. Впевнена.
НЕ все пропало. А цей період до перемоги може розтягнутися на 5 років. Немає у людини стільки років, щоб сидіти і чекати, чи прилетить чи ні, чи будуть онлайн чи офлайн вчитися, чи буде робота чи ні, чи заберуть на війну чи ні. Зупинити своє життя на невідомо скільки років...

Тому і виїжджають ті, хто має можливість і бажання.
Олюня235• 06 июля 2022
Ответ дляKristinka2106
Ладно муж помер,а вот как выше пишут зубы например полечить. П*ц,а поеду я как мотнусь в Украину зубы полечу....
це так здається що просто зуби полікувати, за кордоном або черга на 2-3 місяці, або ціна що можна напевне золоті поставити
тому напевне і їдуть зуби полікувати
Oksana0612• 06 июля 2022
Та ви і так довго протримались, як на західні області. Залізні нерви))
Лето72• 06 июля 2022
Ответ дляИрашек
я нікого не агітую ні лишатись не їхати
просто ділюсь на жіночому форумі своїми думками,переживаннями
та ,знаю,що зараз’наваляють’що полегшає)))
Просто інфа.
Коли знайомі приїжджали з Ізраїлю, їх найстарша донька проходила військову службу. Розповідали, що аж біжить на неї. Без істерик і сліз.
Зараз у ланах ЗСУ воює 5500 жінок. Вклоняюсь їм низько .
Миззери• 06 июля 2022
Вот кстати хорошая новость
Вдруг с женщинами пересмотрят закон тоже
lilyD• 06 июля 2022
Люди не лише ракет бояться, а ще й безробіття і голоду
Тому й їдуть…
Каллипсо• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin

Я скоро уже как 5 месяцев живу в обстрелах и ракетных ударах. Дочь уже боится громких звуков, хотя ей 15. Сегодня ночью было много и громко. Я не понимаю, как люди могут писать такую чушь и гнобить тех, кто хочет уехать от этого кошмара ... И да, с работой в Харькове большая печаль
anducci• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
Да, страшно вникуда. Тяжёлое решение ...
А если заранее найти себе жилье? Списаться с волонтерами или хозяевами?

Каллипсо• 06 июля 2022
Ответ дляanducci
Я даже не знаю, в какую страну ехать. Вот как решу, так и стану заниматься поиском. Ничего не узнавала ещё
Lennochka• 06 июля 2022
Ответ дляFinetouch
Та да, мужчин на войну, женщин тоже, а детей куда девать?
..И ничего что женщин с детьми никуда не отправляют, но Советчиц будет ломать долго...
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
А ким ви себе там бачите? Ну в плані роботи?
Vlada-Maria• 06 июля 2022
Ответ дляOksana0612
В середині березня дивилась на Польсаті ’круглий стіл’ стосовно біженців. Самі поляки озвучували цифри, що в розрізі регіонів серед виїхалих відсоток жителів прикордонних територій - біля 20%. І то більшість приїхала до рідних. І тільки тут виїхала вся західна
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin

А коли Україна підніметься з колін і почне процвітати повернеться? І ви?
anducci• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
С вашими данными вообще бы не думала. Поехала бы, куда глаза глядят.
Каллипсо• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Я провизор. Если защитить диплом, то это очень хорошая профессия в Европе. Хотя и знаю, что это тяжело
Олечка79• 06 июля 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Что в голове у таких как Вы?
Вы уже вернулись с ненавистной ЗУ ?
В какую тему не зайдёшь почитать , везде эти бездельницы , сутками жмущие жалобы на то что лично им не нравится
anducci• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Ну і що, що повернуться? Хай повертаються.
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
А ви проти?)))

І вона процвітати явно не через 5 років буде. І це процвітання може при нашому житті і не прийти, враховуючи рівень корупції, який, я впевна, і після війни не подолають.

sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляКаллипсо
У мене знайома, з медичною освітою, власниця салону краси. Виїхала в Європу на час ВД в нашому регіоні. І вона там працювала в ресторані, могла помити посуд, підлогу, допомагала по кухні. Це так, інформація для роздумів.
Більшість людей, які не змогли влаштуватися вдома, не зможуть влаштуватися і там. Чомусь мені так здається. І наша освіта, наш досвід там рівня.
Олечка79• 06 июля 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
А вот на этот Ваш коммент надеюсь пожалуюсь не только я . И надеюсь Вас выперли наконец то с западной , киевскую бохачку, у которой все не такие
Oksana0612• 06 июля 2022
Ответ дляМиззери
Вот кстати хорошая новость
Просто ще Вовчик не в курсі.
Не_кто• 06 июля 2022
Ответ дляparele
Ехайте, благословляем.
едите
Каллипсо• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Конечно никто не будет перебирать работой. Это само собой. Это я так, в идеале написала, что можно попробовать
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляanducci
Я вважаю що це в якійсь мірі зрада. Коли тобі погано і тебе кидають. А коли ти піднімаєшся, ти знову потрібен. Не гарно якось. Люди до себе такого відношення не прощають.
sobacura• 06 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin
А ви проти?)))

Я нижче відповіла.
Я не за і не проти, я ніякого відношення до вас не маю. Ми тут наче спілкуємося про те та інше. Ні? Кожен висловлює свою точку зору, своє бачення.
Каллипсо• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
Вы жили в Харькове? Приезжайте ко мне в гости на неделю-две и поговорим. Вы откуда?
Bigfish• 06 июля 2022
Ответ дляОлюня235
тому напевне і їдуть зуби полікувати
+ Мало того, когда человек например долго лечил под микроскопом кисту или еще что-то, тот врач уже в курсе всего,
Или та же гинекология,
Но нет, такие очевидные вещи надо нашим советчицам разжевывать
Зависть - она такая…
iryna _b• 06 июля 2022
А виробництво чого у вас? Дохід впав?
Uebersetzerin• 06 июля 2022
Ответ дляsobacura
А я вважаю зрадою зовсім інше. Зрада - це не будувати свою армію стільки років, а тепер кидати непідготовлених людей на війну. І на цьому заробляти гроші.

Це зрада.

А прості люди рятують життя своєї родини у цій ситуації.