Посудомойка• 08 июля 2022
Сил моїх нема.
Приїхали з дітворою на тиждень до батьків в село. Цього року я хазяйка, консервувала огірки , вибрала вчора і сьогодні . І закрила і так їли , а от тільки мені сказали батьки, що огірки ці покропили сьогодні вранці. Батько в мене прям повернутий на цьому кроплінні всього підряд . В мене ще й дитина на ГВ. Ну чи не …..
Нецензурні слова. Все виговорилася , надіюсь до ранку доживу .