13ttv• 08 июля 2022

Сумно і боляче...

Втратила роботу,живу в маленькому містечку,де і раніше роботи не було,а тепер взагалі...Розсилання резюме,але глухо...щей вдома комп´ютер дуже старенький,то вкл то виключається,щоб віддалено працювати...В чоловіка оплата праці теж дуже впала,майже мінімальна...Інтенсивно шукаю працю за кордоном,але бачу що вакансії майже всі по 10-12год,+нічні зміни...маю проблеми з ногою,боюсь,що просто не зможу там працювати...Можливо в когось є перевірені контакти,де можна знайти роботу за кордоном(будь -яка , країна),щоб по 8год і щоб можна було з дитиною...Боюсь пройде трохи часу і просто не буде за що виїхати...
Норвежская_лесная• 08 июля 2022
В вашем тексте ничего не сказано о навыках, предыдущих местах работы, опыте, знании языков, зато написали, что нога болит и работать по 12 часов не сможете. Непонятно, что вы хотите

FuntikS• 08 июля 2022
сочувствую, сейчас у многих трудности, они и в мирное время были, а сейчас и подавно
Елена1265• 08 июля 2022
За границей работа без специальности - уход за пожилыми, заводы, поля. На заводы с детьми не разрешается, уход за пожилыми тоже. На поля с детьми можно
автор 13ttv • 08 июля 2022
Освіта економічна,але за фахом не працювала,працювала касиром та менеджером по роботі з клієнтами(створювала замовлення та договора),працювала в програмах 1c,sap,srm,анг.мова початковий рівень...Якась каша ,якщо чесно в голові...
silent_angel• 08 июля 2022
Автор, я по теме не помогу, просто хочу сказать, что пусть у Вас всё наладится и Вы найдете выход из сложной ситуации. (((
Edyvles• 08 июля 2022
Ответ для13ttv
В Хорватии были предложения для мам с детьми, горничной. Но я с той группы удалилась, к сожалению
автор 13ttv • 08 июля 2022
Ответ дляsilent_angel
Спасибо!
автор 13ttv • 08 июля 2022
Особливо образливо,що з роботи не скоротили,а взяли іншу людину ..тоді коли був завал і роботи було ну дуже багато,я була потрібна..а тепер коли роботи мало,взяли дівчинку на моє місце...
nata.ant• 08 июля 2022
Ответ для13ttv
Без знания языка,это только заводы,поля и так далее,а в основном это по 10 -12 часов.Если и по 8 то это тоже не очень легко будет,например у меня в посёлке есть завод по изготовлению мусорных пакетов,там 8 часов,но там конвеер,шум и вонь.Это в Польше

Falcon82• 08 июля 2022
Була в групах робота в Румунії та Угорщини (фейсбук). Там часто були пропозиції з можливістю їхати з дитиною
автор 13ttv • 08 июля 2022
Ответ дляnata.ant
Там стоячая работа,наверное?
автор 13ttv • 08 июля 2022
Ответ дляFalcon82
Не підкажите назву груп?
Allya49• 08 июля 2022
Слышала что в Германии график строго по 8 часов. Знакомая многодетная семья выехала туда и папа семейства работает там, рассказывал нам.
nata.ant• 08 июля 2022
Ответ для13ttv
Там стоячая работа,наверное?
Так
автор 13ttv • 08 июля 2022
Дякую,дівчата,а як думаєте агенства по працевлаштуванню ,де потрібно платити по 200євро за послуги,не лохотрон?Чи як попадеш..?Бачила,що ніби допомагають оформити тимчасовий прихисток і одразу працевлаштовують і житло надають...
катерина12009• 08 июля 2022
Не підкажу нічого гарного на жаль(. Племінниця виїхала працювати ще до війни, то брали у готель, а прийшлось йти збирати гриби це Німеччина, тепер переїхала в Англію там ще тяжче, ягоди. Все на ногах та ще й в присядку(. Каже краще б гриби там хоч стоячи. І це вона знає і німецьку і англійську. Якби не війна то каже вже б повернулася. Їй 26 років. Є в мене тг канал по роботі за бугром, може треба вам? Але вчить зараз хоч розмовну англійську
катерина12009• 08 июля 2022
Ответ для13ttv
Тут треба рекомендація, і то від людини яку гарно знаєте. Тітка хотіла так у Польщу виїхати теж до війни то тіки гроші втратила
катерина12009• 08 июля 2022
Тут дівчата писали про Скандинавію і Ірландію, гарні умови прихистку, спробуйте. Моя подруга в Німеччині з 2 дітьми, живуть в окремому будинку, діти вже в школі були. Пішла на курси. Грошей теж норм. Тут чоловік теж без роботи, то повертатися роки не планують