Гербария• 09 июля 2022

Що б ви робили?

Якби знали що вас відправляють на вірну смерть що ви не повернетесь уже? І що б робили ваші рідні?
ЗабежАЛОЧКА• 09 июля 2022
Ответ дляГербария
Я уже скрізь писала і дзвонила в соц. мережах мене відразу банять і видаляють навіть тут. Як тільки про це напишеш. Дзвінками ніде добитись не можна перекидають з номера на номер записують заяву чи скаргу і все чекайте місяць може розглянуть а може ні.
Авторе, вірю Вам. Знаю схожу історію, знайомого без будь-якого досвіду (в армії не служив, не воював) після двох тижнів навчання відправили на схід ’на передок’. Хлопців практично ’голих-босих і в вінку’ скерували проти важкої техніки, без підкріплення, без досвіду. Хто відмовився - в СІЗО тепер, чекають суду. Дружина в розпачі, опустила руки вже, на ’гарячих’ лініях, куди зверталась - послана за відомим нецензурним маршрутом. А хлопці реально могли б бути корисними країні та армії за інших умов. Але виходить, якщо ти не ’уклоніст’ і не готосий до самогубства під танком - вперед до в´язниці. Може знайдете якись вихід - поділіться, насправді це непоодинокі випадки.