Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
Ответ дляsur_sur
Цікаво, де ж ви таке прочитали? Не бачили, як люди звідти тікали?
Сидять (псевдо)українські (проросійські) гниди (то вислів видатного українського державного діяча, не мій) і вишуковують, щоб перекрутити.
У меня там есть знакомые. Я не телевизору верю, а очевидцам. Закрываю разговор на эту тему
Ответ дляChernobai
охренительно порешали за жителей Херсонской и Запорожской областей.
смиритесь с тем, что вы уже бомжи. вы мешаете. выбирайте - быть бомжом или мертвым.
кто не выехал - простите, мы вас будем херячить, мы предупредили.
а как же слова про ювелирное освобождение? что волос не упадет с головы мирного жителя за исключением редких случайностей?
Ви повірили 14.02 в те, що все укріплене та захищене, а потім повірили в обережну деокупацію?..
Слова- це тільки слова...