S.s.s.• 09 июля 2022

Тем, кто в оккупации Запорожская и Херсонская! Вас призывают к эвакуации.

Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.

Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.

Эвакуируйтесь.
Jhenya_Sh• 11 июля 2022
Ответ дляsur_sur
Цікаво, де ж ви таке прочитали? Не бачили, як люди звідти тікали?
Сидять (псевдо)українські (проросійські) гниди (то вислів видатного українського державного діяча, не мій) і вишуковують, щоб перекрутити.
У меня там есть знакомые. Я не телевизору верю, а очевидцам. Закрываю разговор на эту тему
sur_sur• 11 июля 2022
Я не в Бучі, але дуже близько. Уявіть, скільки у мене там знайомих і родичів.
З телевізором смішно, скажіть про це своїй бабусі.
Pole• 13 июля 2022
Ответ дляChernobai
охренительно порешали за жителей Херсонской и Запорожской областей.
смиритесь с тем, что вы уже бомжи. вы мешаете. выбирайте - быть бомжом или мертвым.
кто не выехал - простите, мы вас будем херячить, мы предупредили.

а как же слова про ювелирное освобождение? что волос не упадет с головы мирного жителя за исключением редких случайностей?
Ви повірили 14.02 в те, що все укріплене та захищене, а потім повірили в обережну деокупацію?..
Слова- це тільки слова...