ОленаЯ• 09 июля 2022

Скільки коштує в середньому кг такого торта?

Київ. Дякую.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
А перед ким ви#буватись?Замовити торт,який хоче дитина у себе на святі,з яких пір це ві#бнутися,пробачте?Важливіше пригостити друзів ніж емоції дитини?Ну таке собі..Ну,а чого ж,хай коаще друзі наїдяться,а дитина і з Сільпо поїсть тортика.Тим паче,у всих різні діти,комусь важливий подаркнок без торту,а хтось мріє про торт у вигляді улюбленого героя!
А якщо є і торт і подарунок, то в чому проблема? Подарунок як такий не дарували, а різні дрібнички і 100%, а подарунок вирішили, коли дочка знатиме, що хоче.

автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляbessiny75
Не красивый торт очень. Украшальщик без вкуса
А мені гарний і дітям сподобався.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Я своей семье пеку сама: яйца домашние, сливки животные, крем сыр. Я просто любитель печь.
Дуже гарно, а в мене руки не з відти ))))
Леди на мопеде• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
А мені гарний і дітям сподобався.
Отличный детский торт яркий и тематический. Единственное, я бы те желто голубые штуки убрала.
Я такой делала на заказ, щас тоже зафукают))
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
вот тот, что вы ребенку на 1год заказали, он очень запомнит.
Фото і відео є
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
Автор, прикиньте, що є люди, які не ліплять піньяти, а можуть купити готову, а деякі вважають що вона на не на.
От навіщо ви її сліпили? Чи й не потрібна річ. Отак же вам не відповідали на вашу роботу. Звідки бажання все засрати?
Нічого не зрозуміла. Піньяту ліпила, бо пізно кинулась та й можу, та й 1,2 тисячі зекономила.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляgejly
Так а в чем вопрос? Вам не озвучили цену?
Цена может колебаться от 250 до 600 грн за кг
Не озвучили, робила сусідка, сказала не знаю скільки зараз кг, потім скажу, вже більше тижня щось морозиться. Я такого не люблю.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляinna5577
Так а сколько заплатили? Вас уже 10 раз спросили, к чему тема?
Тему і створила щоб сказали середню ціну.
Елена-ленуся• 09 июля 2022
Грн 280 за кг

Леди на мопеде• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Вчера дела торт, шоколадные коржи, внутри крем сливки с маскарпоне и сахарной пудрой, верх крем чиз на масле, две прослойки клубничного конфи. Торт большой, более 5 кг . Себестоимость без подложки, коробки, коммунальных услуг, сугубо продукты и расходники ( пергамент, мешки, краситель...) получилась около 190 грн/ кг. Это сливки натуральные, масло хорошее 82%. Ну и без работы, разумеется
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Фото і відео є
семейный архив )) это понятно.
’Фото і відео є’ это доказательство вашей любви, когда ребенок подрастёт?
так ребенку нужна любовь родителей,а не торты и аниматоры.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляSpace_girl
Не знаю сколько этот стоит, но мне выглядит не аппетитно совсем и какой-то не очень он. Я из домашних люблю только красный бархат с вишнёвым конфи и минимальный декор
Вам 8 років?
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Класний, моя дочка і ЛОЛ любить.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
семейный архив )) это понятно.
Так, а звідки ви знаєте, що любові немає? Все є.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Дякую. Тобто якщо я 450 грн за кг заплачу буде нормально?
Леди на мопеде• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Я думаю, да.
Масюсяничка• 09 июля 2022
Можете и мои зафукать
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Я думаю, да.
Дякую, завтра розрахуюсь нарешті, торт був 2,5 кг.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляМасюсяничка
Можете и мои зафукать
Класні, що можна фукати в дитячих тортах. Для мене всісці торти щось недосяжне, а ті, хто їх робить - чарівниці.

Alina197• 11 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Мій допис був не вам адресований.Мова йшла про вибір між подарунком і тортом
Alina197• 11 июля 2022
Ответ дляE-ducate
тільки жодної гарантії, що майстриня не облизувала пальці, якими ліпила декор, не має, яка б вона ’перевірена’ не була ...
Так заждіть,тоді ви зовсім нічого не купуєте?Навіть хліб не їсте куплений?Бо ж тісто також можуть на підлогу впустити,а потім назад,в контейнер,тільки тссссс.А ковбаса?Розказати як її роблять?А ви тут про облизані пальці...
Alina197• 11 июля 2022
Ответ дляE-ducate
репутація = чесне слово , майстриня, що працює без жодного контролю, - це лотерея
І, якщо вже готовий за кг кондитерського виробу платити 500-1000 грн \ кг, то надійніше звертатись в кондитерську, в яку санітарні служби хоч іноді заглядають, а не до когось, хто не зна де, невідомо на якій кухні і якими руками, щось готує
Якщо і заглядають,то не факт ,що перевіряють,це різні речі.Сан.книжку ж теж купити можна,як і комісію.
@нюта• 22 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
То вам так кажется), на самом деле всё не сложно. Если будут вопросы, пишите мне в личку, что смогу прдскажу: ингредиенты, инструменты (если надумаете печь).
@нюта• 22 июля 2022
Ответ дляМасюсяничка
Можете и мои зафукать
Очень красиво! А как делаете леденцы? Если не трудно, поделитесь опытом)).
Масюсяничка• 22 июля 2022
Ответ для@нюта
Вот здесь подробно показано
@нюта• 24 июля 2022
Ответ дляМасюсяничка
Вот здесь подробно показано
https://youtu.be/Jcjt0ytwhQ8
Спасибо большое!
Мечты_своими_руками• 01 августа 2022
Ответ дляМасюсяничка
Вот здесь подробно показано
https://youtu.be/Jcjt0ytwhQ8
Ой, девочки, я тоже когда-то нашла этот канал и просто влюбилась в это искусство! И главное, она так всё легко и просто рассказывает! Особенно радуют рецепты бисквитов у неё, потому что иногда для дома не обязательно делать шедевры архитектуры на торте, а хочется, чтобы было очень вкусно)) А вот детям, к сожалению для наших финансов, очень важно, какой торт на ДР... а все красивые тортики капец какие дорогие(( но зато они действительно всю жизнь потом вспоминают эти тортики)) Кстати, с единорожкой почти такой же заказывали дочке на День рождения в прошлом году! Обошёлся он нам 450 грн/кг как раз. Но сейчас всё ужасно подорожало, даже не знаю, сколько сейчас, вот тоже прицениваюсь...