Київ. Дякую.
Халли Галли• 09 июля 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Девочки, скажите честно- у кого-то этот этот торт вызывает желание его попробовать? Столько крема, жуть.
Полюбоваться эстетикой-красиво.
Поробовать кусочек-нет, спасибо.
У кого еще так?
Полюбоваться эстетикой-красиво.
Поробовать кусочек-нет, спасибо.
У кого еще так?
Это не крем. Если ребёнок просит, то почему нет? Праздник у ребёнка, а не у мамы
Халли Галли• 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Никогда не понимала покупку торта в 1-2 тыс.грн. Лучше стол накрыть, мяса купить.
У детей другие предпочтения-они любят сладости и пиццу. И они не обязаны терпеть взрослых и взрослый стол на своём ДР.
Ответ дляLiliana12345
Дуже добре. А мені важливіше подарунок дитині та пригостити її друзів, ніж ви@обуватися дорогим тортом. Якось так)
А перед ким ви#буватись?Замовити торт,який хоче дитина у себе на святі,з яких пір це ві#бнутися,пробачте?Важливіше пригостити друзів ніж емоції дитини?Ну таке собі..Ну,а чого ж,хай коаще друзі наїдяться,а дитина і з Сільпо поїсть тортика.Тим паче,у всих різні діти,комусь важливий подаркнок без торту,а хтось мріє про торт у вигляді улюбленого героя!
Ответ дляThatsme
Ви мене насмішили)) Наприклад, майстер пече меренговий рулет з крем-чізом і малиновим конфі тільки тому, що клієнт хоче саме меренговий рулет, а не безе, саме крем-чіз, а не що інше і прослойку саме з конфі, а не з варення)
Та шо Ви пояснюєте?Людині шо компот,шо компоте,це одне й те саме.Нащо так ото позоритися.. матір божа.Ще й рубаху рвати на собі’у нас свої назви’.Ну так і комп´ютер називайте трді-електронний ящик,бо ж слово то не наше!
Ответ дляAlina197
Який компот?Я ржу.Ви не знаєте що таке компоте?)))Компот,бляха,зупиніть це ..😅😅😅
)) Ми, виявляється, не поважаємо нашу мову, як скажемо кіш лорен)) Треба казати пісочний заливний пиріг з куркою)))) Не поважаємо і жадні до грошей)) Камон, люди, ви перегибаєте жорстко
Ответ дляThatsme
Ну бляха..немає слів .Я не розумію тих людей,ну не замовляла б ти своїй дитині такий торт,а хтось зробив своїй приємно,др чого той балаган?Крем,компот,блін,я не можу🤣🤣🤣
Ответ дляВера
Такие торты дорогие, поэтому дочери на день рождения сама делала. Да, долго и не так красиво, при том что я не пеку вообще. Но вкусно получилось.
А вдруг автор тоже сама испекла его? И интересуется сколько она сэкономила
Моему ребенку торты печет крестная. Она не кондитер, просто от души делает. Для меня и моего ребенка это просто шедевры
На 10 лет был такой же единорог, фотку не найду...
Ответ дляNeweve
Гарні тортики )
Liliana12345• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Варення, джем. Ягоди. Ржіть далі.
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Ого. 5 кг м´яса гостям на шашлик або на подарунок дитині
Так детям шашлыки не нужны.Им интересный торт подавай. Торт для ребенка на др тоже подарок.
Liliana12345• 09 июля 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Я образно. Кроме торта нужно же что-то ещё, не так ли?
Liliana12345• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Варення то у вас в погребі під закруткою)
Тіште себе далі.
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляMarvi
Каким гостям? Это детский день рождения, зачем им куча мяса? Тогда и аниматоры считай выброшенные деньги, дети же не поесть приходят на день рождения, а на праздник, а торт это часть праздника.
Так а я о чем?? Прочитайте мои ответы
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Так. На шашлыках и алкоголе сэкономить и можно еще что то)
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Якщо нормальний торт це вийобування, то я співчуваю вашій дитині і все