ОленаЯ• 09 июля 2022

Скільки коштує в середньому кг такого торта?

Київ. Дякую.
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Девочки, скажите честно- у кого-то этот этот торт вызывает желание его попробовать? Столько крема, жуть.
Полюбоваться эстетикой-красиво.
Поробовать кусочек-нет, спасибо.
У кого еще так?
то не крем,а безе или зефир.

Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
Якщо нормальний торт це вийобування, то я співчуваю вашій дитині і все
Ви шо,то ж вона думає ,що якщо замовляють такі торти своїм дітям,то ви#обування.Просто аут.
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ дляМарталина
550-650 я замовляю на всі дитячі свята. Ну, а як без торту, якщо трирічній дитині торт, свічки це символ свята? Як буде цього року ще не знаю. Але торт обов´язково замовлю.
Так и нужно. Ребенок ждет торта на др обычно. Балуйте деток, кто кроме родителей их будет любить)
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
А еще как начнут набивать цены, употребляя слова, типа, компотэ, крем-чиз, пралине, конфи 😁
ага.главное нагнать туману))
Марталина• 09 июля 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Дякую! Так і думаю, ми не знаємо, що наших дітей чекає, тому радую, поки маю можливості.
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Я своей семье пеку сама: яйца домашние, сливки животные, крем сыр. Я просто любитель печь.
Не у всех руки растут с правильного места) красивые торты у вас очень! . Но автор скажет, что можно и бисквит намазать вареньем и сгущенклй и не вые))))
Еленнн• 09 июля 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Полюбоваться эстетикой-красиво.
Поробовать кусочек-нет, спасибо.
У кого еще так?
ОЦЕ- красиво?? Хіба що для зробленого власноруч.
Neweve• 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Очень красиво! Вы умничка
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, ви спочатку гляньте в інеті фото саме такого торта із серії ’очікування/реальність’. Бо потім може статись так, що майстер зварганить таке, що соромно ставити на стіл перед дітьми)
Удалено администрацией...

solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Можливо я не тому відповіла)
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Вы молодец. Я тоже сама пеку. Но есть кто не может, то можно заказать, только нужно найти хорошего кондитера
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Був і стіл, і торти, з 1 року дітей замовляю такі торти
вот тот, что вы ребенку на 1год заказали, он очень запомнит.
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляNeweve
Это безе.
Так, бізе
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
У вас нет фото где ребенок задувает первую свечку на торте?
Thatsme• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Ну бляха..немає слів .Я не розумію тих людей,ну не замовляла б ти своїй дитині такий торт,а хтось зробив своїй приємно,др чого той балаган?Крем,компот,блін,я не можу🤣🤣🤣
І як на те пішло, то конфітюр, який вона пропонує - це теж ні разу не українське слово) А прослойка - так і взагалі російське, в укр такого нема)))
Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляThatsme
Та ну,куди дамі перечити вона ж куди краще знається,напевно)
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Ого. 5 кг м´яса гостям на шашлик або на подарунок дитині
А якщо гості їдять лише піцу і картоплю фрі, то їх силою м´ясом годувати.
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Автор, прикиньте, що є люди, які не ліплять піньяти, а можуть купити готову, а деякі вважають що вона на не на.
От навіщо ви її сліпили? Чи й не потрібна річ. Отак же вам не відповідали на вашу роботу. Звідки бажання все засрати?
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляСветика
Ну так а что там внутри?
Медовик или Красный бархат- разница в цене
Бісквіт і сирно-вершковий крем.

Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
в те времена ребенкам бы поесть нормально...
это щас с 3х лет сидят в инсте.
Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
это щас с 3х лет сидят в инсте.
Вам 60?
Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
это щас с 3х лет сидят в инсте.
’Ребенкам’?це що взагалі за слово таке?)
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Вам 60?
61 в августе,если не убьют.а шо?
Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
61 в августе,если не убьют.а шо?
Тоді зрозуміло😏
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляZelenkа
На фото це реальний торт моєї доні, який я їй замоовила.
Авокада• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
точно такое как и ’носкыыыы’
gejly• 09 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Так а в чем вопрос? Вам не озвучили цену?
Цена может колебаться от 250 до 600 грн за кг
Thatsme• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
ага.главное нагнать туману))
Якого туману? Хто зараз не знає, що таке крем-чіз? І в голову його не прийде називати якось по-іншому.
Alina197• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
точно такое как и ’носкыыыы’
Вам точно допомога не потрібна?
автор ОленаЯ • 09 июля 2022
Ответ дляinna5577
Аналогично, я медовик обыкновенный люблю, за эту ерунду ни в жизнь бы и 500 грн не дала
Я Наполеон, але ж Ви і я - не діти, мій наполеон вагою 2-2,5 кг вийде по соьівартості продуктів десь 350-400 грн, а може і більше, але емоцій він скільки не викличе.