Київ. Дякую.
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ дляМарталина
550-650 я замовляю на всі дитячі свята. Ну, а як без торту, якщо трирічній дитині торт, свічки це символ свята? Як буде цього року ще не знаю. Але торт обов´язково замовлю.
Так и нужно. Ребенок ждет торта на др обычно. Балуйте деток, кто кроме родителей их будет любить)
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Я своей семье пеку сама: яйца домашние, сливки животные, крем сыр. Я просто любитель печь.
Не у всех руки растут с правильного места) красивые торты у вас очень! . Но автор скажет, что можно и бисквит намазать вареньем и сгущенклй и не вые))))
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляAlina197
Ви шо,то ж вона думає ,що якщо замовляють такі торти своїм дітям,то ви#обування.Просто аут.
Можливо я не тому відповіла)
marsianka Podkein• 09 июля 2022
Ответ для@нюта
Вы молодец. Я тоже сама пеку. Но есть кто не может, то можно заказать, только нужно найти хорошего кондитера
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляАвокада
вот тот, что вы ребенку на 1год заказали, он очень запомнит.
У вас нет фото где ребенок задувает первую свечку на торте?
Ответ дляAlina197
Ну бляха..немає слів .Я не розумію тих людей,ну не замовляла б ти своїй дитині такий торт,а хтось зробив своїй приємно,др чого той балаган?Крем,компот,блін,я не можу🤣🤣🤣
І як на те пішло, то конфітюр, який вона пропонує - це теж ні разу не українське слово) А прослойка - так і взагалі російське, в укр такого нема)))
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Автор, прикиньте, що є люди, які не ліплять піньяти, а можуть купити готову, а деякі вважають що вона на не на.
От навіщо ви її сліпили? Чи й не потрібна річ. Отак же вам не відповідали на вашу роботу. Звідки бажання все засрати?
Ответ дляinna5577
Аналогично, я медовик обыкновенный люблю, за эту ерунду ни в жизнь бы и 500 грн не дала
Я Наполеон, але ж Ви і я - не діти, мій наполеон вагою 2-2,5 кг вийде по соьівартості продуктів десь 350-400 грн, а може і більше, але емоцій він скільки не викличе.