Зробила по вашому рецепту і вперше вийшло дійсно морозиво, дуже смачне
Брала сметану і сгущенкой молоко 1:1, додала какао
Це божественно!
Як зробити лимонне?
Це божественно!
Як зробити лимонне?
Ответ дляtarveldy
Нє-нє, навпаки хочу спробувати більше сметани бо мені хотілось менш солодке
От з додаванням дуже хочу лимонне зробити але не знаю як
Робила вперше за цим рецептом вперше, до того фігня всяка виходила
Щойно від холодильника) Морозиво стоятиме до ранку,але вже спробувала. Теж взяла сметану та згущене молоко в атб. Смачне,але якби не таке солодке. Зробила трохи з какао і трохи з ваніллю . Завжди думала ,що вдома не вдасться, а воно вийшло.......
Ответ дляolya2505
Я тоже сегодня делала, все купила в том же АТб)) но у мене сметана не взбилась, в принципе я и не ждала что она загустеет, надеюсь морозилка сделает свое дело) а как у Вас мороженое?
Ответ дляpupsik_y
Сметана і не мала збитися . Наскільки я розумію. Міксером треба дуже добре змішати. Я не збивала до збільшення маси . Морозиво вийшло смачне. Тільки,як на мене ,солодке. Менше треба згущеного молока.