sim2406• 09 июля 2022

Потрібні рекомендації в дорогу

1. Який перекладач закачати, щоб і по фото і по голосу перекладав. Їх багато, але стільки реклами від кожного руху, враження, що не перекладає, а заважає. Щоб безкоштовно, авжеж
2. Звідки закачати аудіокниги, щоб в потягу слухати цікаве. Якісь програми існують?
elenafr• 09 июля 2022
Переводчик Гугл. Аудиокниги с телеграме скачать можно удобно и быстро.
автор sim2406 • 09 июля 2022
Ответ дляelenafr
В телеграм-каналі група якась?
автор sim2406 • 09 июля 2022
По перекладачу, не закачувати нічого, просто через гугл користуватися? Це економніше по використанню інтернету?
elenafr• 09 июля 2022
Ответ дляsim2406
В телеграм-каналі група якась?
Да, вводите в поиск ’аудиокниги’ и там группы
elenafr• 09 июля 2022
Ответ дляsim2406
В плеймаркете Гугл переводчик приложение. Я не нашла вообще приложения чтобы с заявленными требованиями работало без интернета.
автор sim2406 • 09 июля 2022
Ответ дляelenafr
Закачувала, але безкоштовно лише 3 дні, і потім реклама церков та т.д
Indizhka• 09 июля 2022
Моя рекомендация в длительную дорогу это подушка подковка для шеи, пусть даже надувная, это лучше чем без неё.
Насчёт переводчика не подскажу)
elenafr• 09 июля 2022
Ответ дляsim2406
Этот?
автор sim2406 • 09 июля 2022
Ответ дляelenafr
Этот?
Так
автор sim2406 • 09 июля 2022
Ось
vikat• 09 июля 2022
Ответ дляelenafr
Гугл транслейт работает без интернета