БлинчикБезСметанки• 10 июля 2022
Виза в Канаду, но заканчивается срок действия паспорта. Как дадут визу?
Паспорт у ребенка заканчивается в апреле 23 г.
Скажите, визу дадут до срока окончания паспорта или на три года ?
Не у всех же детей свежий паспорт. Как в таком случае ее дают?
П с. Слышала, что визу изначально (после 24.02)давали на 10 лет, потом сказали на 3 года.
Как у вас было,?
Galyna1211• 10 июля 2022
Якщо електронну (фойл лесс) то вона на півроку. Якщо ви будете подавати на вклейку паспорт, то до кінця дії паспорта.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Да, я в Варшаве. Буду делать вклейку в паспорте.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Так а дают на 3 года или на 10?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
( блин
Надо делать
Зробіть паспорт. Гарантії не буде, що 100 відсотково вклеять на 10 років чи на 3 роки (бо це на розсуд офіцера, а він може не з тої ноги встати) але, мабудь варто спробувати.
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так а дают на 3 года или на 10?
Кому як. Взагалі програма розрахована на три роки з моменту вїзду в Канаду, потім треба подаватись на пмж по якійсь провінційній програмі. В принципі сама віза, це звичайна візітор віза+дозвіл на роботу, то можуть вклеяти і на 10 років. І через 5 років як турист ви зможете вїхати в Канаду. Але вже без права на роботу.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А если я не знаю, вьеду ли я в Канаду ближайшие полгода, визу не аннулируют?
Просто поехать посмотреть Канаду можно ?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ще раз. Візу що вам вклеять, це візіторська віза по якій ви можете вїхати в Канаду як турист, і поїхати додому. Якщо у візи строк 10 років то ви можете і через 5 років по ній вїхати. Але. Зараз до цієї візи йде дозвіл на роботу (на 3 роки), допомога від держави і різні провінційні програми, що можуть допомогти вам в еміграції. Поки це все працює точно до березня 23го року. Як буде далі - ніхто не знає. Тобто вклеєте ви візу зараз, поїдете до канади в 2024 році, але статус у вас буде туриста і дозвіл на роботу і допомогу не видадуть.
А просто злітати можна і зараз, чого ні.
Ответ дляGalyna1211
не треба на ПМЖ
это не обязательн и не условие программы, не вводите в заблуждение
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляElani
не треба на ПМЖ
Я і не писала що це обов´язкова умова. Але люди котрі їдуть аж в Канаду працювати, як правило думають, щоб лишитись,як закінчиться дозвіл на роботу. Це ж не програма біженства перечекати війну на соцдопомозі, це скоріш залучення додаткових робочих рук в країну.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Спасибо. Пролили свет.
Слышала, что сейчас начала работать программа с помощью на 6 месяцев - 1500 $ ежемесячно платят.
Плюс 3000 $ единоразово
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Спасибо. Пролили свет.
Плюс 3000 $ единоразово
Одноразово 3000 на дорослого і 1500 на дитину до 12ти років, зараз так.
Була інформація по Альберті, що провінційний уряд хоче на півроку ще по 750 на місяць давати. Але поки не бачу підтвердження.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А если ребенок старше 12? 15 лет - дают что-то или уже как взрослого считают?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну логічно, що якщо до 12ти вважають дитиною і дають 1500, до з 13 ти мабуть дають 3000. Я от думаю, чи не поплутала
Може до 14 років рахують, як дитину. Це вже уточнювати треба по місцю, мабуть. Бо мені не актуально, я не вчитувалась дуже у вік. Мабуть на 15ти річного буде 3 тис.
БлинчикБезСметанки
• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Спа сибо. У меня другая теперь загвоздка - разрешение от бм ( а он как раз на передовую поехал.