БлинчикБезСметанки• 10 июля 2022

Виза в Канаду, но заканчивается срок действия паспорта. Как дадут визу?

Паспорт у ребенка заканчивается в апреле 23 г.
Скажите, визу дадут до срока окончания паспорта или на три года ?
Не у всех же детей свежий паспорт. Как в таком случае ее дают?

П с. Слышала, что визу изначально (после 24.02)давали на 10 лет, потом сказали на 3 года.
Как у вас было,?
ЯниЯ• 10 июля 2022
До кінця дії паспорту
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
До кінця дії паспорту
( блин
Надо делать
Galyna1211• 10 июля 2022
Якщо електронну (фойл лесс) то вона на півроку. Якщо ви будете подавати на вклейку паспорт, то до кінця дії паспорта.
Люблю_джаз• 10 июля 2022
Робіть новий паспорт
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Да, я в Варшаве. Буду делать вклейку в паспорте.
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Так а дают на 3 года или на 10?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
( блин
Надо делать
Зробіть паспорт. Гарантії не буде, що 100 відсотково вклеять на 10 років чи на 3 роки (бо це на розсуд офіцера, а він може не з тої ноги встати) але, мабудь варто спробувати.
ksena555• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так а дают на 3 года или на 10?
дають зараз foill-less на півроку, на основі нього вклеюється віза до кінця дії паспорту.
На 3 роки дають work permit( дозвіл на працю)
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так а дают на 3 года или на 10?
Кому як. Взагалі програма розрахована на три роки з моменту вїзду в Канаду, потім треба подаватись на пмж по якійсь провінційній програмі. В принципі сама віза, це звичайна візітор віза+дозвіл на роботу, то можуть вклеяти і на 10 років. І через 5 років як турист ви зможете вїхати в Канаду. Але вже без права на роботу.
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А если я не знаю, вьеду ли я в Канаду ближайшие полгода, визу не аннулируют?

Просто поехать посмотреть Канаду можно ?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки

Ще раз. Візу що вам вклеять, це візіторська віза по якій ви можете вїхати в Канаду як турист, і поїхати додому. Якщо у візи строк 10 років то ви можете і через 5 років по ній вїхати. Але. Зараз до цієї візи йде дозвіл на роботу (на 3 роки), допомога від держави і різні провінційні програми, що можуть допомогти вам в еміграції. Поки це все працює точно до березня 23го року. Як буде далі - ніхто не знає. Тобто вклеєте ви візу зараз, поїдете до канади в 2024 році, але статус у вас буде туриста і дозвіл на роботу і допомогу не видадуть.
А просто злітати можна і зараз, чого ні.
Elani• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так а дают на 3 года или на 10?
виза на 6 мес или до конца паспорта
рабочее разрешение - на 3 года
Elani• 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
не треба на ПМЖ
это не обязательн и не условие программы, не вводите в заблуждение
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляElani
не треба на ПМЖ
Я і не писала що це обов´язкова умова. Але люди котрі їдуть аж в Канаду працювати, як правило думають, щоб лишитись,як закінчиться дозвіл на роботу. Це ж не програма біженства перечекати війну на соцдопомозі, це скоріш залучення додаткових робочих рук в країну.
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Спасибо. Пролили свет.

Слышала, что сейчас начала работать программа с помощью на 6 месяцев - 1500 $ ежемесячно платят.
Плюс 3000 $ единоразово
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Спасибо. Пролили свет.

Плюс 3000 $ единоразово
Одноразово 3000 на дорослого і 1500 на дитину до 12ти років, зараз так.
Була інформація по Альберті, що провінційний уряд хоче на півроку ще по 750 на місяць давати. Але поки не бачу підтвердження.
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А если ребенок старше 12? 15 лет - дают что-то или уже как взрослого считают?
Galyna1211• 10 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну логічно, що якщо до 12ти вважають дитиною і дають 1500, до з 13 ти мабуть дають 3000. Я от думаю, чи не поплутала Може до 14 років рахують, як дитину. Це вже уточнювати треба по місцю, мабуть. Бо мені не актуально, я не вчитувалась дуже у вік. Мабуть на 15ти річного буде 3 тис.
автор БлинчикБезСметанки • 10 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Спа сибо. У меня другая теперь загвоздка - разрешение от бм ( а он как раз на передовую поехал.