Має необхідність посилку відправити, але всі відділення, що там залишились працюють лише на видачу - на гарячій лінії кажуть, що перевантажені посилками і це тимчасові обмеження.
Які ще шляхи можуть бути передати?
Поїзди, автобуси?
Не знаю вже як бути.
Які ще шляхи можуть бути передати?
Поїзди, автобуси?
Не знаю вже як бути.
Ответ дляNatalisa7613
Куда конкретно?Ищите перевозчиков.
Та хоч куди вже в ті краї, по місцю підїхали б забрати. Територія підконтрольна наша.
Ответ дляNewfie
Якщо на видачу - відправляйте, заберуть. Звідти складніше відправити. Все залежить від того, яке місто.
Так не можу відправити - не приймає Нова пошта в Києві, не можна туди відправку створити.
Ответ дляNewfie
Спробуйте або інші відділення, або інше місто. Знаю, коли не працювала НП на Донецьку область, відправлення забирали з містечка на межі Дніпропетровської та Донецької.
Дякую. Намагаємось.
Вже 4 варіанти перебрала різні міста, інші вже надто далеко. 70+ км
Татьяна-bfd8• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Дякую. Намагаємось.
А укрпочта не работает там?
оксана-bd29• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Ні (
Вкажіть, яке місто , мені звідти відправляють посилки Укрпоштою , і Нову відправляли на тому тижні, правда в інше місто
Ответ дляоксана-bd29
Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Часів Яр ... Поруч десь можна.
Самі відправляли ще в суботу на Костантинівку та у четверг на Дружківку, а сьогодні - все.
lana_banana04• 11 июля 2022
Орки наступают, поэтому туда уже ничего не отправить( Это только ехать и забирать в другой области.
Ответ дляNewfie
Спробуйте ще в Олексієво-Дружківку, трохи ближче Краматорська буде
Оу, дякую