МамОмужа• Изменено 12 июля 2022
Літр молока, але млинців треба більше .. І вишні, закрутка
Дівчата, спасайте, є літруха молока, але млинців треба багато і ще треба, що б були тоненькі, бо маю їх завертати.. Це одне питання і друге: в мене евро банки, треба закрити вишні, я мию банки, насипаю вишень, заливаю сиропом, ставлю стерилізувати на хв 20 від закіпання, кришки окремо варю.. Потім достала банку, закрила, перевернула і накрила??? І ще питання.. треба лим кислоту добавляти?
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2022
З вишень то компот має бути?
Якщо так, то ваші дії-
В банку вишні+цукор(1ст. на 3літ. бан.)+ вода, накрити кришками, стерилізувати 20 хв. 3літ. бан.
Перевіряйте кожну кришку, щоб гумка в ній правильно сиділа!
Якщо так, то ваші дії-