Берюковна• 12 июля 2022
Ваші брови
Результат:
вже голосів:
58 (26.13%)
Фарбую сама олівцями,тінями,ін
55 (24.77%)
Перманентний
36 (16.22%)
Ваш варінт
32 (14.41%)
Фарбую сама хною,фарбами
24 (10.81%)
Фарбую в салоні хною,фарбами
17 (7.66%)
Результати
ЗаведУющая• 12 июля 2022
Ответ дляWind99
Гарненька:)
Дякую) з цією війною зовсім немає бажання ні фарбуватись, ні на корекції ходити...
Дело было давно• 12 июля 2022
Свої темні без перманенту. Відростила непогано після багаторічного пінцету. Не ідеал. Але дуже непогано в порівнянні з тим, що було. Трішки олівцем підфарбовую. Йду до того, що не треба буде й того - продовжую відрощувати.
Дело было давно• 12 июля 2022
Ответ дляЗаведУющая
Пудрові, але вже пора поновити.
Ой, у Вас так природньо вийшло. І не скажеш, що це перманент
Ушла и Пришла• 12 июля 2022
Ответ дляЗаведУющая
Та не дуже. Я думала, буде болючіше. Але перед процедурою наносили емлу під плівку хвилин на 15 і під час процедури періодично трохи розчином лідокаїну змащували.
а чем отличается от татуажа?
Докладная• 12 июля 2022
В салоне, раньше раз в 2 недели коррекцию, сейчас раз в 1,5 месяца+дома подкрашиваю. Форма супер как по мне
Девальвация• 13 июля 2022
Свела перманент и за пару лет отрасли свои брови. Не щипаю их (только на переносице иногда когда увижу что там что-то есть).
Крашу краской сама, иногда карандашом могу форму придать.