Кукуша• 12 июля 2022

ситуація з майстром по нарощенню

була записана на нарощення вій сьогодні, оплатила завдаток ( правило що при записі дається задаток і скасувати запис можна за два дні, якщо пізніше задаток не віддається)
мене тільки вчора пізно ввечері попередили що під час тривоги спускаємося в укриття і якщо переді меою в когось буде тривога відповідно мій запис здвигається, якби знала це за два дні то б скасувала б запис
так от сьогодні мені під час процедури прийшлося бігти у підвал
якість роботи від цього постраждала
ви би пішли в таких умовах до такого майстра? і чи оплатили б повну вартість?
п.с. м. Тернопіль
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
Завдаток на запис на вії
Засомневаю• 12 июля 2022
Нет. Но если бы тревога сработала при мне, работу бы оплатила, и больше не ходила. Мастер в тревоге не виновата.
Просто болталка• 12 июля 2022
Війна на дворі, або виконуйте, або живіть без вій
Засомневаю• 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Завдаток на запис на вії
Для новеньких клиентов нормальная практика.
Здрасьтенька• 12 июля 2022
В яких умовах? Коли тривога треба йти в укриття?
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляЗасомневаю
для постійних також
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
для постійних також
Перепрошую! Яка сума?
Засомневаю• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
для постійних також
Тогда нафиг. Не ходила бы изначально. Я ей задаток, а она потом пропала. Где деньги, Сеня?
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляЗасомневаю
вона могла б мене попередити що так може бути за два дні, а не з вечора
раніше в тривогу вона далі працювала собі
Малявка-козявка• 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Завдаток на запис на вії
Кстати у нас есть тоже модная такая девушка мастер и она тоже берет задаток, у неё и расписано правда на 4 месяца вперёд все, клиентов куча
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Перепрошую! Яка сума?
300 грн завдаток
Здрасьтенька• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
Ви новини читаєте?
Мало того,що заборона працювати під час тривоги так ще й планують відповідальність ввести за порушення.
А по темі, цікава ви.... Вам війна не заважає?
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
раніше не ходили
та й підвал це не бомбосховище
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
як скажете
Мелочунь• 12 июля 2022
Ответ дляЗасомневаю
Я всегда плачу,когда иду впервые. Потом уже нет
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
А що вона робить з тими коштами завдатків, на які запис змістився?
Наприклад, ви були передімною, сирена, запис змістили на дві години.
А я не прийду на той час, на який мені змістили, бо не не можу. Майстер мені тоді 600 грн перерахує чи як?
Мелочунь• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
Но,с другой стороны, это Ваша же безопасность.
Не дай Бог что
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
ні нічого не поверне
я в неї запитала це то вона розвела руками
попередити що не прийдеш млжна за два дні
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляМелочунь
Не дай Бог что
там підвал а не бомбосховище(
мені страшніше в підвалі ніж між стінами
та не суть
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
ні нічого не поверне
Тобто, якщо сирена зранку, всі наступні записи на лень та вечір зміщуються і всі танцюють під майстра?
Це як?
Потрындельница• 12 июля 2022
Ви дивна жіночка. Це, у першу чергу, ваша безпека.
Вам вії важливіші за життя?
То не йдіть до неї більше. Шукайте собі таку само як ви, залежну від адреналіну.
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Це як?
так виходить
клієнтка після мене чекала півгодини бо стільки ж тривога була
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Вам вії важливіші за життя?
а ви жіночка яка не розуміє суть тем
при чому тут безпека
Здрасьтенька• 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Це як?
Так скоро і уроки у школі будуть проходити
Тільки ніхто не під кого не танцює.
Цікаво, а хто тоді буде винний, якщо не дай Боже що
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Вам вії важливіші за життя?
Питання автора не про беспеку і адреналін, а про кошти і топорну роботу майстра, який з усіх бере завдатки, а потім автоматично зміщує всім час запису.
Потрындельница• 12 июля 2022
А стосовно того, що не поверне кошти при зміщенні графіку. Звернетеся у банк, скажите, що оплатили послугу і не отримали її. Вам кошти мали б повернути. Її покарати.
Чи у вас готівковий розрахунок? Якщо готівка, то з чеком - у захист прав споживачів, чи як там воно зараз. Озвучили б їй, вона б сама вам повернула гроші.
автор Кукуша • 12 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
саме так, дякую!
Просто болталка• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
так виходить
Є законопроект де за невиконання норм безпеки передбачена кримінальна відповідальність
Потрындельница• 12 июля 2022
Ответ дляКукуша
а ви жіночка яка не розуміє суть тем
при чому тут безпека
Та дійсно ні при чому. Сирена виє, а вам війки роблять, бо війки понад усе.
Неуловимый Джо• 12 июля 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Тільки ніхто не під кого не танцює.
Винний де? У школі, у майстра, у продавця?