Сьогодні при перевірці статусу заявки видало таке:
"На жаль Ваша заявка не пройшла верифікацію. Відомості щодо "перша дитина, друга дитина, третя дитина" відсутні в інформаційних системах Міністерства соціальної політики. Ви можете подати нову заявку: після встановлення зазначеним особам відповідної категорії підрозділами соціального захисту населення; виключивши зазначених осіб із заявки; вказавши зазначеним особам іншу категорію."
Не ВПО, з деокупованої території. Не дуже розумію, що це значить. В когось таке було?
Майстерня домашнього текстилю• 13 июля 2022
Заявка передана до Єдиної Інформаційної Системи Соціальної Сфери Міністерства соціальної політики України. Перевіряємо правильність поданих даних, ідентифікуємо особу та належність до вказаних соціальних статусів
В мене зараз таке.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В мене зараз таке.
В мене таке теж було, а сьогодні те, як в старпості
Ответ дляsobacura
А свідоцтва дітей в дію підтягуються?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В мене зараз таке.
А чем это отличается от предыдущего статуса, где было про верификацию?
Ответ дляsobacura
У старшого ні
Може в базі щось непідтверджене. Треба сходити в цнап, ми коли реєструвались впо, то в базі не було будинку, де ми проживаємо. Будинок є, а дані в базу не внесли. Так як це невеличке село то там швиденько все внесли і ми зареєструвались.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми не ВПО
Ответ дляsobacura
Ми не ВПО
Та я розумію, просто сам факт, що може бути не внесено в базу, і дітей не видно. Діти по факту є, але в базі нема. Може прописати треба, хз в цій бюрократії.
lana_banana04• 13 июля 2022
А у меня было сначала, что заявка прошла верификацию и передана в какой-то там фонд ООН, и что они примут решение о выплате. Это на человека, который ВПО, пенсионер и инвалид.
А спустя пару недель поменялось на ’Заявка передана до Єдиної Інформаційної Системи Соціальної Сфери Міністерства соціальної політики України. Перевіряємо правильність поданих даних, ідентифікуємо особу та належність до вказаних соціальних статусів’
lana_banana04• 13 июля 2022
О, а сейчас проверила - уже другой статус. Поменялся сегодня, теперь
’Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації RED ROSE CPS LIMITED. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»
Ваші дані підтверджено. Заявка буде передана міжнародній організації за умови відповідності вашої соціальної категорії (статусу) до умов виплат, які визначають міжнародні організації.
Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації RED ROSE CPS LIMITED. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»’
Но, по ходу, могут опять поменять в любой момент...
Ответ дляlana_banana04
Ну раз не пройшли, то вже мабуть не мінятимуть.
Мадам Клико• 13 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А свідоцтва дітей в дію підтягуються?
Я сама подтянула. Ввела номер, серию и оно подтянулось
Ответ дляМадам Клико
Ну, то так воно і робиться, але у багатьох не підтягується, не знаходить.
Oleksa1551• 13 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В мене зараз таке.
И у меня. 1е изменение за месяц
А вы не знаете, как и что там за инф проверяют? Там особых вопросов не было, когда я заполняла, ни про детей, ничего, только паспорт код, место регистрации, адрес впо. Да и все
Ответ дляOleksa1551
И у меня. 1е изменение за месяц
Без понятія
Oleksa1551• 13 июля 2022
Ответ длячир
Задолбали. Там верификация, там проверка. Сколько ещё процессов-синонимов будет? (((я лично уже дома. Но не снималась с впо. Я же три месяца там сидела, ждала. И что, теперь сниматься? Ничего не понимаю.
Oksana1983oks.• 13 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В мене зараз таке.
В мене теж так
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В мене зараз таке.
О, и у меня так стало