Повелительница лампочек• 13 июля 2022
Потяг в/з Німеччини
Дівчата, в справах планую поїздку в Україну з Німеччини. Через 2 тижні повернуся назад. Хтось добирався потягом за таким маршрутом?
Є автобус, ціна 100 євро, але боюся за дитину та свою спину в таку далеку поїздку. Сюди добиралася зі знайомою на авто за тиждень.
Повелительница лампочек
• 13 июля 2022
Далеко, Хейдельберг. Знайома пропонує замовити квиток на літак Франкфурт/Варшава . А з Варшави потяг на Київ . Хочу порахувати скільки стане така поїздка
Янка-угомонись• 13 июля 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
У меня знакомая так летала
Техпаспорт на медузу• 13 июля 2022
Сейчас можно купить билет в одно направление за 39 евро, инфо на сайте дойче бан
Повелительница лампочек
• 14 июля 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це лише в межах Німеччини здається?
Техпаспорт на медузу• 14 июля 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Це лише в межах Німеччини здається?
Конечно.