Зеля• 14 июля 2022

Карта тревог. Объясните цвета городов

Девочки,не могу нигде найти,что означает,когда при тревоге, название городов чёрным показывает? Вот на фото Киев,Первомайск...
ArmUkraineNow• 14 июля 2022
Луганська - там тривога з 4 квітня. не вимикалася ні на хвилину. колір самий темний, значить сама давнішня.
інші - актуальна тривога.
з рисочками - загроза артобстрілу

автор Зеля • 14 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
інші - актуальна тривога.
з рисочками - загроза артобстрілу
Так,дякую! А от саме те,що назва міст чорним? От Київ, Первомайськ,Вознесенськ,а інші білі
ArmUkraineNow• 14 июля 2022
Ответ дляЗеля
точніше, як пише інфомація до карти з рисочками - загроза тільки в громаді. але я артобстіл не пам´ятаю, щоб висвічувалась. а саме отак було, де були обстріли.
чорним тільки Київ як столиця або як місто, інші там де тривога - білі назви області, щоб було видно на червоному, де немає тривоги - кольорові назви.
це зроблено для контрасту кольорів.
автор Зеля • 14 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
це зроблено для контрасту кольорів.
Я зрозуміла, дякую Вам!