Сплюшка• сегодня в 08:30
Я вже не вивожу службу чоловіка
Дівчата, хочу поділитися своєю історією. Можливо, хтось зараз живе так само.
Ми з чоловіком разом уже п’ять років. Він прикордонник, і всі наші стосунки припали на війну. Я завжди його підтримувала, їздила до нього навіть у бойові міста, намагалася бути поруч. Але зараз я зрозуміла, що в мене просто більше немає сил.
Моє рідне місто залишилося в окупації. Я залишилася сама з двома дітьми, далеко від дому, без рідних і без підтримки. Чоловіка постійно переводять, тому ми майже не живемо як сім’я. Усі проблеми, хвороби, побут, діти — усе на мені.
Кілька разів ми намагалися переїхати за ним, але це великий стрес для дітей, і вони більше не хочуть змінювати школи та починати все спочатку.
Чоловік часто каже: «Ти сильна, ти впораєшся». Але я вже не хочу бути сильною. Я хочу, щоб мене підтримали. Від постійного стресу я почала втрачати здоров’я й усе частіше думаю: чи нормально взагалі так жити, коли ти постійно сама?
Дівчата, якщо серед вас є дружини військових або ті, хто був у схожій ситуації, поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Як ви справлялися? До яких висновків прийшли? Бо я відчуваю, що мої сили вже майже закінчилися.
Лукава Кішка• сегодня в 09:32
Ответ дляЖена миллионера
Ну за 5 років відносин точно до школи не доростуть.
Тоже сразу об этом подумала . Вы представляете какими баснями здесь кормят по типу этой ? Судя по навале ботов наверно % 90 тем с воплями ’ как всё херово’ слеплены ботами .
Печально , а такой форум был до войны ..... кацапьё трудится не покладая рук, уже и на мове строчит .
булоТАЙминуло• сегодня в 09:32
Ответ дляСплюшка
Мои дети сказали больше никаких переездов ! И реально дошло до истерик ! Стали вдвоем против и все !
Значит разводитесь. В жизни отдельно нет никакого смысла.
Мой сын тоже не родной моему мужу. Но называет его папа и говорит, что ’я вас люблю конечно одинаково, но папу немножечко больше’)
Поэтому у меня нет вариантов, кроме как ездить
побольшомусекретику• сегодня в 09:33
Ответ дляСплюшка
Так мама за непонятным мужиком таскаться. Конечно, дети не довольны.
ХвилювАллочка• сегодня в 09:33
Ответ дляСплюшка
Вы не в себе? А за границей лучше? Ну знаете раньше и голод был и очистки кушали , что теперь докатимся до этого ? Вы мне не рассказуйте ладно?
По моему, не в себе тот, кто тут темы про мужа регулярно клепает и ноет, как плохо без штанов. И имея 2х мужиков (отца детей за границей с алиментами и нынешнего) + почти взрослого 16 летнего сына-подростка стнет: сирота я, сирота, сиротинушка
Может пора понять, что ты взрослая тетка и мать 2х детей, а не мамина квиточка, которой все должны?
Надо мужика - разведитесь он-лайн и вперед, на охоту за новым мужем. Только вряд ли найдется желающий с такими раскладами.
И да, за границей лучше, когда отец детей под боком и можете его попросить ’собрать полочку’
Эскиз бесконечности• сегодня в 09:33
Ответ дляСплюшка
Может , но это ребенок ! Подросток я не могу на них полностью все переложить ! Вчера с 6.45 до 21 была на работе , дети сами ! Это еще дети !
Так а хто має бути з ними?
Розвідка Маші• сегодня в 09:33
Ответ дляСплюшка
К чему вообще дети ? Если я говорю о функции мужа.? Где вы видели что я написала про детей?
А яка має бути функція у чоловіка, який служить? Яку допомогу ви чекаєте?
Я розумію, якщо б діти маленькі були. А так, діти вже дорослі, повноцінні помічники, чим вам важко? До того ж, судячи з віку дітей, вам також не 25 років, то ви сама доросла, маєте справлятися. Знаєте скільки нас таких?
Я в таких випадках завжди думаю, про жінок молодших з маленькими дітками. Їм значно важче.
А ви не нийте і більше залучайте до побуту своїх дорослих дітей
Чи шо ви хочете? Покинути чоловіка? Ну ок, кидайте
ХвилювАллочка• сегодня в 09:34
Ответ дляСплюшка
Мені чоловік дає 15 тис , далі я заробляю на життя сама . Хоч вірте хоч ні .
Так если это пол зпл, то логично. У детей есть отец и алименты, Вам 15 тыс. мало одной?
булоТАЙминуло• сегодня в 09:35
Ответ дляСплюшка
Я ніколи не мала відносини з військовими і навіщо я туди влізла я не знаю . Шкодую сильно …
Вы странная на самом деле.
У вас первый брак не сложился - муж разве идеальный был? Теперь второй вам не такой...
Хоть гражданский, хоть военный - идеальных нет
Нафаня Маня• сегодня в 09:36
Ответ дляСплюшка
Усі проблеми, хвороби, побут, діти — усе на мені.
булоТАЙминуло• сегодня в 09:37
Ответ дляСплюшка
А зачем вам тогда такой муж? У вас есть совместное имущество? Планы на будущее?
побольшомусекретику• сегодня в 09:40
Ответ дляСплюшка
Ну согласитесь если бы в моем кругу были мужчины я бы могла набрать номер и попросить приехать мне собрать полочку или шкаф или перевести что то ?правда ?
У вас сыну 15.
Мои к 14 уже умели и полки прибить, и сантехнику чинить.
А до этого прекрасно нанимала для этого людей.
Розвідка Маші• сегодня в 09:40
Ответ дляСплюшка
Вірю . Я останній раз приїхала до нього. Отримала великий стрес зараз лікуюсь , а у відповідь ти сильна! Я так все переоцінила, думаю нахер мені таке життя? Кому потрібні мою діти? Якщо б була сама то хоч спілкувалась би с кимось , а так сидиш вірна жінка з дьорганим оком…
А кому мають бути потрібні ваші діти? Дітей в будь-якому випадку народжують жінки виключно для себе. Це треба було розуміти ще до їхнього народження. Тому що будь-який чоловік може піти. Хтось на війну, хтось в кущі, як ваш перший. Чому у вас до нього немає претензій? А до теперішнього є?
ПАЦАНКА О• сегодня в 09:41
Ответ дляпобольшомусекретику
У вас сыну 15.
+100
Було б бажання чомусь навчитися і допомогти мамі, зараз Інтернет все підкаже.
Розвідка Маші• сегодня в 09:43
Ответ дляСплюшка
Пісец!!!! Я теж довго виховувала сина сама. В його 15 по приходу мене додому, в магазині закупаи зроблені, зварена картошка/каша/макарони, пропилосошено все тощо. Тобто всі дрібні домашні справи виконував. Ви самі дітей розпустили, а тепер жалієтеся. Хто вам лікар?
Впораюсь зі всим• сегодня в 09:46
Ответ дляМания-Величия
текст написан ии
О, новый тренд. Раньше, если посоветуешь товар или услугу, сразу верещали, что реклама)
ТихоЯ• сегодня в 09:50
Ответ дляПушкининиана
я своего видела в ноябре. приедет на 15 дней через неделю. 4-й год вижу мужа 1 раз в год. ОДИН сука РАЗ В ГОД!!!!!!!!! разводиться не собираюсь, но да - я тупо без мужа.
У мене так само. Бачу чоловіка 10 днів один раз на рік. Це все
ТихоЯ• сегодня в 09:50
Ответ дляСплюшка
А я вже не хочу так жити , мені вже пофіг . Я дожилася до того сама , що просто впала без сил і з хворобою , великим цукром
Добре. Якщо ви розійдетеся з ним як зміниться ваше життя?
Розвідка Маші• сегодня в 09:51
Ответ дляПАЦАНКА О
+100
Абсолютно згодна. Ми з колишнім розлучилися, коли сину було взагалі 3 роки, його ніхто нічому не вчив з чоловічої роботи. Відкривав ок.гугл та дивився потрошку. Зламалася посудомийка, поліз, виправив...навіть розетки міняв.
Розвідка Маші• сегодня в 09:54
Ответ дляТихоЯ
Так само. Чоловік за рік біля місяця був вдома. Нескінченні довготривалі відрядження.
Додекаэдр• сегодня в 09:58
Ответ дляСплюшка
Он в другой стране .
Это не повод повесить ваших детей на нового мужа
Сплюшка
• сегодня в 09:58
Ответ дляХвилювАллочка
Не 16 а 14 будет 15 в следующем году это раз . Зая это квіточка як ти говоришь на своїх плечиках стільки вивезла , що думаю ти б в таку дипресію пішла б! Не розказуй мені як жити , а якщо в сильної людини є моменти слабого ти її не засуджують ясно ? Хоча ні така як ти цього не вміють …
Кусюче сонечко• сегодня в 09:59
Ответ дляСплюшка
Ну муж про вас тоже может создать тему: зачем мне такая жизнь, деньги отстегни, так еще чего-то хотят без конца.
Сплюшка
• сегодня в 09:59
Ответ дляХвилювАллочка
Мені ? В мене оренда квартири 14.
Розвідка Маші• сегодня в 09:59
Ответ дляТихоЯ
Отож, і мені незрозуміло, як жінка, в такому віці, може цього не розуміти?))) Навіть смішно. Вона може думає, що як тільки з цим розведеться, то відразу зустріне іншого, який озолотить і буде поруч 24/7? По -перше, мало кому потрібні стосунки з жінкою, яка має 2 підлітків після 2 шлюбів. По- другє, невідомо, де іншого шукати та як надовго він затримається в ії житті. Бо загребуть і цього. Читала вище, що чоловік їй переказує 15тис., так і без цього лишиться також. Всі інші проблеми абсолютно нікуди не зникнуть.
Їй не цього боку треба вирішувати проблему. А з виховання дітей та залучення їх в побут, бо вже дорослі. Але вона претензії чоловіку кидає, наче він може встати і піти.
Додекаэдр• сегодня в 10:00
Ответ дляСплюшка
Вот
ТихоЯ• сегодня в 10:02
Ответ дляРозвідка Маші
Мій за 4,5 роки вдома був 30 днів. В 2022 відпустки не мав, цього року ще теж не приїжджав…
ХвилювАллочка• сегодня в 10:05
Ответ дляСплюшка
Мені ? В мене оренда квартири 14.
Неправда. Вам одной было бы достаточно скромной однушки. А квартиру детям должен оплачивать их отец, а не новый муж. Вернее, отец и мать этих детей 50/50 как минимум.
Да, справедливости ради, если бы не война с кацапней, то новый муж мог бы даже полностью вас троих содержать, при желании. Не обязан, но мог бы. Но в существующих условиях не тянет, объективно.
Дал 15 - спасибо, остальное сама с бм, который за границей не копейки точно зарабатывает. Но почему-то о его детях должен думать другой мужик. Разворачивайте претензии в ту сторону, пусть БМ помогает и сборку полочек детям оплачивает.