Поторописька• 16 июля 2022

Де подивитись скільки грошей на рахунку Airbnb сертифікату?

Отримала сертифікат від них на сумму 2600 євро. Забронювала житло за 2200 євро. Не поїхала жити туди. Сайт написав мені листа на почту що через 10 робочих днів поверне 1100 євро. Минуло вже 20 робочих днів, але більше ніяких листів не було. Власник житла просто по своїй совісті повернув мені 300 євро. Отримала такого листа " ви отримали 300 євро". Питання: де подивитись скільки коштів на моєму рахунку? На сайті ніде не бачу. По моєму підрахунку повинно бути 1800 євро.. а де це подивитись?
Чай не пью, только кофе• 16 июля 2022
довго чекали гроші?

с_переулочк­а• 16 июля 2022
Підкажіть будь ласка як отримати такий сертифікат
автор Поторописька • 16 июля 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Вже,нажаль, ніяк( програма закрита
автор Поторописька • 16 июля 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
довго чекали гроші?
Місяць. Але в мене двоє малесеньких дітей, можливо тому дали
KristinaSunrise• 19 июля 2022
могу помочь обналичить ваш ваучер, напишите в личку, подскажу где посмотреть сколько у вас на балансе
Свезло так свезло• 19 июля 2022
Ответ дляПоторописька
Подскажите а куда вы писали? Отменяли ли бронь или деньги отправились владельцу?
Мы тоже забронировали жилье, но нам не изготовили загранпаспорта, срочные ждём уже более 1,5 месяца. Завтра дата заезда, незнаю что делать. На смс об изменении дат владелец не отвечает
автор Поторописька • 19 июля 2022
Ответ дляСвезло так свезло
При бронюванні кошти від вас списується і висять на рахунку сайту. Коли заселяєтесь сайт передає кошти власнику житла. Я відмінила бронь. 50 % від суми бронювання сайт вам поверне. Інших 50% отримає власник житла. Усе моє спілкування було через сайт.
Свезло так свезло• 19 июля 2022
Ответ дляПоторописька
Спасибо. Просто я думала что при отмене ваучер полностью сгорает. Позвоню им на горячую линию значит
А вы отменили до заезда, я правильно поняла? Если вдруг отменю позже даты заезда то все сгорает?
автор Поторописька • 19 июля 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Я відмінила за день до заїзду. В такому разі половину суми повернуть. А якщо відміняти пізніше чим час заїзду, то скоріш за все згорить повністю. Але точно не знаю. Якщо будете відміняти бронь до заїзду, то можете ще власника житла попросити повернути частину коштів. Він не зобов´язаний, але чисто по людські може трохи повернути. Ви ж не будете жити в його житлі, а кошти він отримає всерівно.У моєму випадку я попросила 1100 євро повернути, а він мені повернув 300 євро. До власника житла звертатись лише через форму на сайті

автор Поторописька • 19 июля 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ви в яку країну збирались? Якщо не секрет
Свезло так свезло• 19 июля 2022
Ответ дляПоторописька
Болгария, не секрет