Iryska kr• 16 июля 2022

Мобілізація після стентування серця- чи можливо?

Чоловік після стентування коронарної аорти 2 місяці тому, звичайно , є всі виписки та обстеження. Зараз на серйозних препаратах, в тому числі від відторгнення стенту.Чи можуть його мобілізувати, можливо хтось знає.
Solmira• 16 июля 2022
Якби ж то все було прописано законом. На медкомісії знайомого з тиском 160/100 написали, що придатен до служби. Всюди по-різному. Особисто моя думка, не повинні.

Евгения_Д• 16 июля 2022
Как сказал мой знакомый: настолько здоровым, как на медкомиссии, я не был никогда.
И смешно и грустно. Самое интересное, что эти горе-врачи никакой ответственности не несут.
С вашим диагнозом группу нельзя оформить? Хотя бы на время лечения?
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Чоловік поїде на обстеження, спитає
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Так нема діагнозу, що оформляти?
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Щось не додумалися дізнатися про питання інвалідності(
Businka_05• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Стент вряд ли является основанием для получения инвалидности
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Так нема діагнозу, що оформляти?
Діагноз є- стенокардія, ішемія
Ще є результати коронарографії, де вказано, що є ще проблемні місця, де аорта забита
Леся _ С• 16 июля 2022
Інвалідність дали?
english book• 16 июля 2022
Зі мною працює така людина,а також ще зі штучним суставом.Обоє зняті з обліку.

автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Інвалідність дали?
Поки ні, буде дізнаватися
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляBusinka_05
Ну стентуванняя ’ за щучим велінням’ не проводять, коронографію просто так не роблять... Тай занадто то дороге задоволення, щоб ставити бо так захотілося...
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Діагноз є- стенокардія, ішемія
Я не те мала на увазі, з ІХС буде обмежено придатний
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляBusinka_05
Саме так
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Занадто дорого то шунтування, а після стентування, на наступний день виписують
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Поки ні, буде дізнаватися
Якщо немає інвалідності, то швидше всього можуть дати коротке відтермінування. В мого знайомого псоріаз і гепатит, інвалідності немає, сказали якби не гепатит, то з псоріазом би забрали, бо дуже багато їх таких розвелося, а в нього справді важка форма 😔
Татьяна 2010• 16 июля 2022
Інвалідність дають через 4 місяці хвороби
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Питання не в цьому, але хороший стент дорожчий шунтування
diana2201• 16 июля 2022
Знакомому зимой тоже стент ставили , вот 7 июля должен был идти на втэк , должны дать группу . Группу дают 100 % , но вот 2 или 3 я не знаю . А при любой группе выпускают или нет?
Businka_05• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
У ЛВК все намного проще: зависит от степени нарушений работы органа на момент прохождения комиссии (((

Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Я знаю... Батькові ставили 2 стенти, порядку 100 тис обійшлися
Businka_05• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
При большой площади поражения псориазом его должны были снять с учета
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Поки ні, буде дізнаватися
У мого батька уже 2 роки стоять 2 стенти, ще 3 треба буде класти планово за 2 тижні. Про інвалідність жоден лікар і словом не обмовився.
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляBusinka_05
Не зняли
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Зараз це ціна 1(
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
5-7 тис хороший стент, але одним навряд обійдеться, шунтування обійдеться в тис 150
Businka_05• 16 июля 2022
Ответ дляdiana2201
Уже при любой
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Моєму батькові 3 тижні після стентуапння дали 3 групу інвелідності, з певними обмеженнями в роботі
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Яке місто, якщо не секрет?
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Жіночко, я про такі речі не обманюю, а вартість послуг лікарів, ліки не рахувати?Лише на коронарографію в аптеці йде 6 тис, а на стентування в аптеці на балони залишила 28.
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Яке місто, якщо не секрет?
Львів