Iryska kr• 16 июля 2022

Мобілізація після стентування серця- чи можливо?

Чоловік після стентування коронарної аорти 2 місяці тому, звичайно , є всі виписки та обстеження. Зараз на серйозних препаратах, в тому числі від відторгнення стенту.Чи можуть його мобілізувати, можливо хтось знає.
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Я знаю... Батькові ставили 2 стенти, порядку 100 тис обійшлися
Групу мали би дати, без варіантів, 3 як мінімум

AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
5-7 тис хороший стент, але одним навряд обійдеться, шунтування обійдеться в тис 150
Ого! Де такі ціни? У нас один нормальний стент коштує 30-35 тисяч.
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Так я про це ж(
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Зі Штатів замовляли в 2018
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Ви серйозно? Таких цін немає вже років з 10... Сами простий стент, ставили старенькій жінці у нирку 25 тисяч, це самий-самий гірший, в коронарні судини серця такий навіть не рекомендують
автор Iryska kr • 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Зі Штатів замовляли в 2018
Можливо, ми не мали часу, добре, що живий.А гроші заробимо)
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
5-7 тисяч коштує лише коронографія!!!!
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Та то жіночка просто погарячкувала мабуть.... Таких цін років 10 а то і більше немає
diana2201• 16 июля 2022
Ответ дляIryska kr
У меня знакомому поставили стент пока жена бумажки заполняла , некогда ждать было , иначе б умер
Денег немерено ушло и ему все время плохо , давление высокое , вечно на таблетках

AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
І шунтування теж дорожче зараз обходиться.
Нам пропонували зараз, то я гуглила. В інституті Амосова у 2017 році лише собівартість була 100 тисяч. А це 5 років минуло.
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Серйозно, тесть проходив через це, але на той час коли вони прийшли вирішили йти на шунтування, то купили в нас їх за 45 тис
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Тут щось взагалі заплутано. Стенти прийшли, вирішили робити шунтування і купили стенти тут?
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляkabatosa
Це вам вартість послуг на сайті кліники 😔
kabatosa• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Продали стенти тут, бо вже не було в них необхідності
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Так, це вже реальні ціни...
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Авторе, вдалої реабілітації Вашому чоловікові! Нехай береже себе, наскільки це можливо!
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
Так, це вже реальні ціни...
Я ж писала, батькові 2 обійшлися порядка 100 тис, це без двох коронографій, самі стенти. А людина пише 5-7 тис 😔
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Як тато зараз почувається? Теж міцного здоров´я йому!

Брилінту приймає?
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik

Брилінту приймає?
Дякую, все добре... Стентування проводили після обширного інфаркту, ліки приймає на постійній основі, привозять лише ззакордону. Контроль холостерину кожних 3 міс, прокапується в кардіології кожних 6 міс. Основна проблема то стабілізація тиску 😢

AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Ооо, те саме і в мого тата зараз. Обширний інфаркт менше місяця тому. 3 тижні в лікарні і оце кілька днів вдома.

А тиск у Вашого тата як? У мого падає. Навіть не може ліки приймати, які назначили. Можливо, падає, бо ще 3 артерії дуже звужені.
Леся _ С• 16 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik

Навпаки високий і погано збивається
Виноградная улитка• 17 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Діагноз є- стенокардія, ішемія
Ще є результати коронарографії, де вказано, що є ще проблемні місця, де аорта забита
Якщо стентували планово і інтаркту не було, то імовірність,що мобілізують є.
Виноградная улитка• 17 июля 2022
Ответ дляЛеся _ С
Ну стентуванняя ’ за щучим велінням’ не проводять, коронографію просто так не роблять... Тай занадто то дороге задоволення, щоб ставити бо так захотілося...
Планово роблять.
Услада• 17 июля 2022
Ответ дляIryska kr
Питання не в цьому, але хороший стент дорожчий шунтування
Автор, по теме, не мобилизируют и дают инвалидность.
А вот оформлять ее или нет--ваше право.
Ena Sova• 17 июля 2022
https://b2bconsult.ua/consultation/29529
Вот тут поищите.Болезней много при которых снимают с учета.Но все они должны обычно быть в очень тяжелой форме.
Если у человека вообще ну оооччень плохо со здоровьем и есть свежие подтвержденич от врачей..и вы знаете что лекарств он там где будет прибыаать может и не достать...идите на крайние меры.Пишите отказ от принятия повестки в присутствии 2 свидетелей.Это конечно уголовка и суд.Но..суд принимает во внимание болезнь как смягчающие обстоятельства ..если она очень серьезная.И дает только условный срок.А все лица имеющие судимость никогда не служат.Попадая под определение НЕБЛОГОНАДЕЖНЫЕ.
Леся _ С• 17 июля 2022
Ответ дляВиноградная улитка
Планово роблять.
Планово за показами!!!!