Просто Галюня• 17 июля 2022

Краків, що показати підліткам, чи варто Освенцум?

Підкажіть куди можна недорого поїхати, можливо в гори
Kapitoshka-4fe1• 17 июля 2022
Музей Шиндлера

Oksana0612• 17 июля 2022
Енерджіландія
Унция яда• 17 июля 2022
Подросткам не зайдет ни фабрика, ни концлагеря - это для осознанной аудитории. В Кракове неплохой и доступный аквапарк, есть музей авиации (даже есть бесплатные дни) - мальчикам понравится. Можно съездить в Закопане на озера если любите активный отдых.
Наталья Kharkiv• 17 июля 2022
Недалеко от Кракова есть Величка с соляными шахтами - подземное царство из соли, очень круто там!
LyudaT• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Подростки - это уже осознанная аудитория.
Фиона_40• 17 июля 2022
Недорого, шо маєте на увазі? Квиток в Освенцим 80 зл. В Велічке трохи дешевше і іїхати ближче.В Закопане подивіться номери на букінгу, теж не зовсім дешево і обирайте гарну погоду, бо нічого не побачите
Ксения Ш.• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Как раз подросткам ’зайдет’ (выражаясь вашими словами).
Даже сказала бы - не можно, а нужно. Не развлечениями едиными.

ГО_1983• 17 июля 2022
Я бы повезла
Catou• 17 июля 2022
Как по мне, подростку концлагерь рано. Дети воспринимают все, что видят, как норму.
Наталья Kharkiv• 17 июля 2022
Ответ дляФиона_40
В Величке не дешевле. 2 взрослых + 2 ребенка = 440 злотых билеты.
ОльгаВА• 17 июля 2022
В Освенцим день в день не попадете, бронируйте заранее
Унция яда• 17 июля 2022
Ответ дляКсения Ш.
Вы там были? Я была и в музее и в Аушвиц-Биркенау на поле. Не думаю что подростки способны в должной мере осознать такие фото.
solnyshko78-78• 17 июля 2022
Только на Освенцим выделяйте много времени, мы были только в одной части, это пару часов, а во вторую часть, везут автобусом минут 15туда, там где были рельсы и большие бараки не мыпопали, так как наш автобус в город обратно был у нас по времени.
Были в октябре
solnyshko78-78• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Если им 10-12 то может и не зайдёт, а если 14 то дети все понтмают, тем более сейчас
Свята• 17 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Енерджіландія
Это супер!
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Простите, а что на первом фото, жестяные банки- не могу понять
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Чому ? З нами була донька 8 років та син 16 років. Обоє виявили бажання там побувати . Меншу готувала до цієї поїздки. Показувала відео та розказувала історію табору. Питала чи не страшно . Донька у залі з дитячим одягом в’язнів розплакалася . А взагалі все пройшло доьре . Поїздка лишила свій слід у пам’яті . Це наша історія і замовчувати чи заперечувати злочини під час війни недоречно .
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
А на наступний день поїхали до Енерджіландіі . Для відпочинку у горах вибрали інші дати . Тоді і відвідали Морське око , Каспрів верх і тд
slpplp• 17 июля 2022
Ответ длялюбительница
Це пусті банки від Зарину ( якщо не помиляюся), що засипали в страти людей в газових камерах

slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляCatou
Не згодна. Якщо витратити годину часу в переддень поїздки і ознайомити дітей з історією табору , то все вони сприймуть нормально
автор Просто Галюня • 17 июля 2022
Дівчатка, а чим добратися до Освенцуму? Чи треба записуватися? І чим краще від вокзалу?
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
Не підкажу, бо ми на авто їздили
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Пиз...ц простите.
Какие вы чувства испытывали, когда вы там были? Мне кажется там нельзя спокойно находится. Ваши фотографии передают ужас, а это всего лишь фото
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
Волонтерів нема, щоб спитати? Можливо вони підскажуть
автор Просто Галюня • 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Не підкажу, бо ми на авто їздили
А вхід бесплатно?
автор Просто Галюня • 17 июля 2022
Ответ длялюбительница
Не бачила на краківському вокзалі
Catou• 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Я ходила в подростковом возрасте в такой музей в Киеве, в музей орудий пыток, читала ’Желтый князь’. Считаю, что в таком возрасте рано. Доходит намного позже
nata.ant• 17 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
А вхід бесплатно?
Нет конечно,нигде нет ничего бесплатного
slpplp• 17 июля 2022
Ответ длялюбительница
Пиз...ц простите.
Фото не мої. Але насправді дуже сильне енергетично місце . Там хочеться плакати . Відчуваєш на собі той відчай … Навіть стежка, якою люди йшли від вагонів до бараків названа « дорогою смерті» . А бараки де жили мами з дітьми чи там де над дітьми досліди ставили. А кімната де волосся? При звільненні табору там було 7 тонн людського волосся !!!! Уявіть. Враховуючи, що при відступі німці нищили все вибухами після себе .
Те волосся йшло на фабрики Німеччини, де з нього робили килими , якими користувалися заможні німці …
Взагалі до Німеччини багато питань після тих подій . Вони пограбували мільйони людей , відібравши золото, діаманти та ін коштовності . Сьогодні вони окрім репарацій ( причому Польща, наприклад їх не отримала) жодній країні не повернули жодного кг золота
slpplp• 17 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
А вхід бесплатно?
Ні , за гроші звісно . Причому , як вже казали є 2 відділення концтабору : Аушвіц1 та Аушвіц 2. Вони на віддалі один від одного. Платили треба і там, і там