Підкажіть куди можна недорого поїхати, можливо в гори
Наталья Kharkiv• 17 июля 2022
Недалеко от Кракова есть Величка с соляными шахтами - подземное царство из соли, очень круто там!
Ответ дляУнция яда
Подросткам не зайдет ни фабрика, ни концлагеря - это для осознанной аудитории. В Кракове неплохой и доступный аквапарк, есть музей авиации (даже есть бесплатные дни) - мальчикам понравится. Можно съездить в Закопане на озера если любите активный отдых.
Подростки - это уже осознанная аудитория.
Ответ дляУнция яда
Как раз подросткам ’зайдет’ (выражаясь вашими словами).
Даже сказала бы - не можно, а нужно. Не развлечениями едиными.
Наталья Kharkiv• 17 июля 2022
Ответ дляФиона_40
Недорого, шо маєте на увазі? Квиток в Освенцим 80 зл. В Велічке трохи дешевше і іїхати ближче.В Закопане подивіться номери на букінгу, теж не зовсім дешево і обирайте гарну погоду, бо нічого не побачите
В Величке не дешевле. 2 взрослых + 2 ребенка = 440 злотых билеты.
solnyshko78-78• 17 июля 2022
Только на Освенцим выделяйте много времени, мы были только в одной части, это пару часов, а во вторую часть, везут автобусом минут 15туда, там где были рельсы и большие бараки не мыпопали, так как наш автобус в город обратно был у нас по времени.
Были в октябре
solnyshko78-78• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Вы там были? Я была и в музее и в Аушвиц-Биркенау на поле. Не думаю что подростки способны в должной мере осознать такие фото.
Если им 10-12 то может и не зайдёт, а если 14 то дети все понтмают, тем более сейчас
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Простите, а что на первом фото, жестяные банки- не могу понять
Ответ дляУнция яда
Чому ? З нами була донька 8 років та син 16 років. Обоє виявили бажання там побувати . Меншу готувала до цієї поїздки. Показувала відео та розказувала історію табору. Питала чи не страшно . Донька у залі з дитячим одягом в’язнів розплакалася . А взагалі все пройшло доьре . Поїздка лишила свій слід у пам’яті . Це наша історія і замовчувати чи заперечувати злочини під час війни недоречно .
Ответ дляУнция яда
А на наступний день поїхали до Енерджіландіі . Для відпочинку у горах вибрали інші дати . Тоді і відвідали Морське око , Каспрів верх і тд
Дівчатка, а чим добратися до Освенцуму? Чи треба записуватися? І чим краще від вокзалу?
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляslpplp
Це пусті банки від Зарину ( якщо не помиляюся), що засипали в страти людей в газових камерах
Пиз...ц
простите.
Какие вы чувства испытывали, когда вы там были? Мне кажется там нельзя спокойно находится. Ваши фотографии передают ужас, а это всего лишь фото

простите. Какие вы чувства испытывали, когда вы там были? Мне кажется там нельзя спокойно находится. Ваши фотографии передают ужас, а это всего лишь фото

любительница• 17 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
Волонтерів нема, щоб спитати? Можливо вони підскажуть
Ответ дляslpplp
Не підкажу, бо ми на авто їздили
А вхід бесплатно?
Ответ длялюбительница
Не бачила на краківському вокзалі
Ответ дляslpplp
Не згодна. Якщо витратити годину часу в переддень поїздки і ознайомити дітей з історією табору , то все вони сприймуть нормально
Я ходила в подростковом возрасте в такой музей в Киеве, в музей орудий пыток, читала ’Желтый князь’. Считаю, что в таком возрасте рано. Доходит намного позже
Ответ длялюбительница
Пиз...ц
простите.

Фото не мої. Але насправді дуже сильне енергетично місце . Там хочеться плакати . Відчуваєш на собі той відчай … Навіть стежка, якою люди йшли від вагонів до бараків названа « дорогою смерті» . А бараки де жили мами з дітьми
чи там де над дітьми досліди ставили. А кімната де волосся? При звільненні табору там було 7 тонн людського волосся !!!! Уявіть. Враховуючи, що при відступі німці нищили все вибухами після себе .
Те волосся йшло на фабрики Німеччини, де з нього робили килими , якими користувалися заможні німці …
Взагалі до Німеччини багато питань після тих подій . Вони пограбували мільйони людей , відібравши золото, діаманти та ін коштовності . Сьогодні вони окрім репарацій ( причому Польща, наприклад їх не отримала) жодній країні не повернули жодного кг золота
чи там де над дітьми досліди ставили. А кімната де волосся? При звільненні табору там було 7 тонн людського волосся !!!! Уявіть. Враховуючи, що при відступі німці нищили все вибухами після себе . Те волосся йшло на фабрики Німеччини, де з нього робили килими , якими користувалися заможні німці …