Налетчица Муся• 17 июля 2022

День народження. Подарунок

Запросили на день народження до племінника. Святкування на дачі, нічого особливого не планується - шашлик, салати, бутерброди. Яка сума на подарунок буде доречна? І ще такий нюанс - в сестри іменинника було день народження місяць тому, нас не запрошували. Чи дарувати їй щось? Діти 17, 15 років.
Радостина• 17 июля 2022
1000 как вариант. Родня

автор Налетчица Муся • 17 июля 2022
Доповню. Сестра іменинника моя похресниця
Молчавочка• 17 июля 2022
Я племяннице дарю подарок вне зависимости отмечают или нет. Мне даже легче когда не отмечают, не люблю в их компании сидеть, но племяшка то ж племяшка.
Дарю обычно 1000 грн или подарок на эту сумму
автор Налетчица Муся • 17 июля 2022
Ответ дляМолчавочка
В нас в сім´ї прийнято дарувати подарунки тільки коли йдеш на день народження. А так ніхто не дарує нічого...
Дверной_Проем• 17 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Подаруйте їм по легенькому парфуму. Малій може щось з The body shop. Моїй кума подарувала колись якусь бризгалку звідти, моя до сих пір пам’ятає
Майская киска• 17 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Жадна якась сім‘я
пицунда• 17 июля 2022
я племянников поздравляю деньгами даже без угощения. смотрите по своему бюджету. как можно спрашивать у посторонних людей такие вещи. вы еще кредит возьмите
автор Налетчица Муся • 17 июля 2022
Ответ дляМайская киска
Жадна якась сім‘я
Яка є
НетЕщеНаверное• 17 июля 2022
Мы же не знаем ваших фин.возможностей. для кого-то 1000, для кого то 500 норм

автор Налетчица Муся • 17 июля 2022
Ответ дляпицунда
А якщо ваших дітей не вітають?
Перемелица• 17 июля 2022
Дівчинці би теж щось подарувала, в межах тих фінансів, які могла б викроїти. Хоч би якийсь аксесуар. Або по 500 кожному.
пицунда• 17 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
А якщо ваших дітей не вітають?
т.е. вы приглашаете на др и приходят без подарка...значит вы приглашены подарок должен быть а второму ребенку ничего