Збираємо дитину до 1 класу, вирішила замовити зошити, ручки та всю іншу канцелярію в інтернет магазині. Підскажіиь хто можливо на якому сайті замовляє, щоб ціни були помірні.)
_Alekssandra_• 17 июля 2022
Якщо Ви в Києві, то дуже гарний магазин є Канц актив: від рюкзака до олівця.
Ермолайчик• 17 июля 2022
Зайдіть до великого супермаркету і купіть 5 ручок, 3 олівця, гумку, точилку і лінійку, 5 зошитів. Що Ви збираєтеся замовляти? Доставка буде конштквати дорожче, ніж вся канцелярія