Області пітьми• сегодня в 11:54

Чому в магазинах Рошен немає генераторів?

Якщо магазин не в ТЦ, то він зачиняється під час вимкнення світлв. Невже Пєтя не може розщедритися на генератори?
Та і чи нормально потім продавати тістечка які 6 годин пролежали в теплі, ще і за повною ціною?
Кумедна• сегодня в 11:55
Біля мене не зачиняється
Нічна ненажера• сегодня в 11:55
Спитайте.
В нас працює
Тушьмушьнюшь• сегодня в 11:56
Контакты есть на сайте Рошена, им можно задать вопрос - https://www.roshen.com/ua/ua/kontakty
Цветочница• сегодня в 11:58
Наши не закріваются
Света С Приветом• сегодня в 11:59
Цікаво, де в ТЦ окремий магазин може встановити генератор? В середині магазину, щоби всі чадним газом потравились?
Ло Шарик• сегодня в 12:01
Там все розраховано під вимкнення. Біля нас один вимикається, інший ні.
В першому тістечок небагато,як і тортів.І їх розбирають майже одразу.
В другому повно навіть в 20.30,вчора купувала
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:02
Удалено администрацией...
Бабулька• сегодня в 12:03
Так мене це теж дивує. Магазин з кондитерськими виробами без генератора, а літом як вони о це все будуть зберігати? Реально зачиняються і не продають під час вимкнення
Бабулька• сегодня в 12:06
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
Замість генераторів можна систему живлення - інвертори, холодильники не багато тягнуть, якщо відразу переключитися.
Сладкий лимончик• сегодня в 12:07
Варіант не ходити і не купляти гівно вже був?
Тётушка Лошадь• сегодня в 12:07
Є генератор. І магазин працював вже наступного дня після прильоту, як тільки закрили дсп розбиті вікна.
Налитое яблочко• сегодня в 12:08
В мене біля дому теж закривається рошен під час відключень, в одному будинку з атб. Але в атб є генератор, а в рошені немає. Так само бачила на метро Дарниця, стоїть зачинений магазин під час відключення світла
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:13
Бо порох віддав гроші на фронт - 7 млрд грн особистих грошей. А скільки віддав вова? А вовиналєна? А дружбанчик міндіч хоч копійку віддав, чи тільки на москву двушечки виписував?
АфродитаПетровна• сегодня в 12:14
Знов Петя в горлі застряг? Сходіть до ЛОРа, нехай витягне, а то ще задихнетесь
Кнопус• сегодня в 12:14
Не подобається Вам петя то що ви забули в тому Рошен? То не для вас солодощі
Пік Антна• сегодня в 12:20
Ответ дляАфродитаПетровна
Он вам родственник, что вы так за него глотку рвете?!
Пік Антна• сегодня в 12:20
У нас тоже закрывают магазин. Как то не задумывалась, что действительно все лежит по 7 часов без охлаждения
Пік Антна• сегодня в 12:22
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Те деньги, что люди на его благфонд закидывали
МинерАлочка• сегодня в 12:31
Тістечка😂 мясо/рыба вас вообще не тревожат
Смурфетта• сегодня в 12:35
Ответ дляПік Антна
А що з ним станеться? Зараз не літо
Сонячний зайчик• сегодня в 12:36
Ответ дляСвета С Приветом
ТЦ сами обеспечивают э/э во время отключений, Оушен Плаза, например
Говорю-балакаю• сегодня в 12:39
на фронт передал)
Нетутешня• сегодня в 13:01
Ответ дляСвета С Приветом
Читайте уважніше ’Якщо магазин не в ТЦ, то він зачиняється...’
АфродитаПетровна• сегодня в 13:07
Ответ дляПік Антна
Чого тут тільки не прочитаєш.
Ви ж мене не бачите і не чуєте, звідки ви взяли, що щось собі рву?😆
Пік Антна• сегодня в 13:09
Ответ дляАфродитаПетровна
Чого тут тільки не прочитаєш.
Откуда вам знать, что у кого засряло в горле и к кому с этим идти. Вы это видите?
Что за бред вы несёте в массы
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 13:11
Ответ дляПік Антна
Фонд Порошенка не збирає з людей і подвоює збори фонду справа громад. А ви брешете. А шо по скумбрії? Вона хоч копійку дала в фонди якими типа керує? Чи її максимум це ліпити наліпочки на чужу гуманітарку?
АфродитаПетровна• сегодня в 13:11
Ответ дляПік Антна
Что за бред вы несёте в массы
Бо автор тролиха. Так переживає, що в Рошен продукти псуються, що аж на форум написала, а не пішла до адміністратора магазину.
Пік Антна• сегодня в 13:13
Ответ дляАфродитаПетровна
Удалено администрацией...
Зашла на 5минут• сегодня в 13:53
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Чемна панночка• сегодня в 14:24
Тому що вони нічого не втрачають. Навпаки. За енергію платити меньше. А кому треба в рошен, все одно туди прийдуть під час світла. Тобто клієнтура не втрачається.