Обнемашечка• 17 июля 2022

Які терміни розгляду заявки на візу в Канаду? Довго ви чекали?

Дівчата скільки є часу до здачі біометрики ? Місяць , два?
Олечка79• 17 июля 2022
Знакомые ждут уже 5 недель
Налогообложу• 17 июля 2022
Девочки, кто-то уже знает как работает биометрика во Львове? Они начали только на днях, интересно что с наплывом...
Кундалини• 17 июля 2022
Маме пришло приглашение на биометрию на следующий день после подачи анкеты.
Мудробаба• 17 июля 2022
У нас 2 с половиной месяца прошло до получения визы. Потом еще влейка 3 недели
Мудробаба• 17 июля 2022
Биометрия запрос прихожит на след день помле подачи. А вот записаться что бы ее сдать. Это проблема
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
Є тільки місяць правильно ? Щоб здати біометрію ?
Кундалини• 17 июля 2022
Ответ дляНалогообложу
Мама вчера как раз сдавала, была записана на вторую половину дня, пришла раньше. Людей не было вообще, ее сразу забрали на сдачу, ждать своего времени не пришлось. Где все эти люди, что позанимали все даты, не понятно. Ну или дело во времени 30 мин, которое они закладывают на каждого человека. А по факту все гораздо быстрее происходит.
Мудробаба• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Нет сейчас ограничений по времени
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляКундалини
Блін і як зробити
Поїхати в Львів після запрошення на біометрію ? Чи пробувати записатись
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
А коли ви подавали ? І через скільки прийшло запрошення на біометрію ?
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
Нет сейчас ограничений по времени
Тобто , якщо прийде запрошення на біометрику і я зможу поїхати через місяць , то не буде проблем
Мудробаба• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
В марте. 17 числа и 18 пришло приглашение.
Мудробаба• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Не должно
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
Так швидко )
Я читала що люди по місяцю ждуть )
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
А скільки часу займає відповідь після здачі біометричних даних ?
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляМудробаба
А якщо не робити вклейку? То зразу можна їхати ?
Якщо робити вклейку - то можна виїзжати і заїзжати
Якщо не робити - то виїхати можна , але заїхати більше не буде можливим ?
Правильно ?
Кундалини• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Блін і як зробити
Там тільки по запрошенню, і обов´язково треба записатись. Коли ви записуєтесь, у вас запитують персональний номер, який є у запрошенні. Без запису у Львові не приймають. Вам потрібно подати анкети, отримати запрошення на біометрію, записатись, здати і чекати на рішення.
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляКундалини
Але запису в Львові я так розумію немає до вересня
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляКундалини
Нам вже прийшло запрошення на біометричні данні
Луноходик_Ик• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Мониторьте. Там они добавляют даты и время. Мы записались на 29.07. А вчера знакомые записались на 19.07
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
А який сайт ?)
І скільки часу розглядається біометрика , ви не знаєте ?
Луноходик_Ик• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
А який сайт ?)
VFS Global
У всіх різний час. В когось 2 тиждні, а в когось вже 6 пішов.
автор Обнемашечка • 17 июля 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
VFS Global
Це ж треба ще записатися щоб її здати )
Вільних місць немає у Львові наприклад
Чи тоді їхати в другу країну , там здавати і чекати
Якщо там будуть місця ще ))
Луноходик_Ик• 17 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Це ж треба ще записатися щоб її здати )
Вільних місць немає у Львові наприклад
Якщо там будуть місця ще ))
Я ж Ввм пишу, що ми записалися на здачу саме у Львові☺️
автор Обнемашечка • 18 июля 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та я розумію )
А ви постійно вписували кандидатів ?
Постійно заходжу і потрібно вписувати , якщо оновлюю сторінку , вибиває зовсім з кабінету
Луноходик_Ик• 18 июля 2022
Ответ дляОбнемашечка
Та я розумію )
А ви постійно вписували кандидатів ?
Чоловік зареєструвався, на пошту прийшло підтвердження і потім моніторили вільну дату. Спіймали на наступний день після реєстрації.
автор Обнемашечка • 18 июля 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я зрозуміла
Дякую ☺️