ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 июля 2022
Дешеві меблі Львів, де вони є?
Хто добре орієнтується у Львові, порадьте будь ласка. Треба дещо з меблів на зйомну квартиру, бюджет обмежений, та й невідомо, на якій строк вони нам потрібні. Чи є у Львові якісь барахолки зі вживаними меблями, або ж місцеві цехі з низькими цінами? Олх дивилася, але хотілося б приїхати та обрати, а не кататися по кожному оголошенню. Епіцентр та Юск теж не варіант, найдешевший диван 8000 грн.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 17 июля 2022
Ответ дляNatkash
На Краківському ринку є мабуть останній у місті комісійний. Якщо йти з боку Клепарівської, ліворуч від сходів (тих, що зліва). Там буде великий майданчик з трьома рядами будок, меблі у тому, що ближче до вулиці. Тільки там вибір не сильно великий.
Дякую!