Кубик Рубика• 18 июля 2022
Хіба це нависла повіка?
Подивіться, будь ласка, добре. Якщо це справді так, і хтось має подібну ситуацію, то як ви наносити макіяж очей?
Кубик Рубика
• 18 июля 2022
Ответ дляТак точно!
Ну да, хіба ви самі не бачите - таке від природи, з віком буде ставати гірше
То навислі?
Кубик Рубика
• 18 июля 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Хіба це нависше, от у мене нависше, так не видно верхньої повіки, олівцем зверху стрілку малювавати сенсу немає(((
Бідняжка!( Прикро... А скільки вам? А так було від народження?
Кубик Рубика
• 18 июля 2022
Ответ дляКривая спроса
И веки тоже. Я бы лучше брови прокрасила и форму придала.
Може за рахунок брів спробувати підняти візуально вище
Видящие_помогите• 21 июля 2022
від народження, вже 43. Ну в мене взагалі не зовсім словянська зовнішність, хоча всі рідні українці, десь якийсь ген вскочив)))
Кубик Рубика
• 23 июля 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Ви смугла?
Кубик Рубика
• 27 июля 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Ні, навпаки бліда
Ви вважаєте, що у мене бліда повіка?
Видящие_помогите• 27 июля 2022
Як на мене, то світло-рожева, але ж фото може не відображати всі відтінки шкіри