Мороженная курица• 18 июля 2022
Який корм обрали британцю?
Британець 10 місяців, скоро буде кастрований, живе тільки в домі. Раніше кормили роял канін, побачила інформацію про критику цього корму, що там немає відсотків скільки чого в складових, забагато пшениці і тд. Помічаю, що шерсть у кота поганої якості + дуже линяє, тому звернула на це увагу.
Почала читати, що рекомендують brit care, 1st choice, grandorf та інші. Нічого раніше з цього не чула. Хто розбирається або вже обрав дійсно якісний корм - поділіться досвідом!
P. S. Кітікет, пуріну, 4 лапи і тд не пропонувати.
Алиса в стране Советчица• 18 июля 2022
Роял канин для британцев + гурме влажный как лакомство, 8 лет ест
Сижуревувшоке• 18 июля 2022
Ів роял канін,все добре,а це відмовився,куряче філе тільки.Що не давала,нічого не ість.
ЕлькиПальки• 18 июля 2022
Вы так выбираете, как будто он все есть будет. Вы еще сотню кормов переберете, пока найдете оптимальный))
Премиум класс берите маленькие упаковки пробуйте
Ненавязчивый синтезатор• 18 июля 2022
Ліняє бо в нього вік такий. Як раз перша лінька. Раніше був кошеням і не ліняв. У нас шотландець їсть роял канін, все нормально з шерстю. До речі у цих котів дуже густий підшерсток тому готуйтеся кожна лінька це буде капець, чим би ви його не годували.
Мороженная курица
• 18 июля 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Це точно, значить буду брати і пробувати з цього списку)
Мороженная курица
• 18 июля 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Може й так, все б так і залишила. Але бачу, що кіт не наїдається цим кормом. Важить всього 4 кг, а їсть як не в себе. Ветеринар також порадив замінити на інше, але що саме не сказав. Тому й почала копати глибше, дивитись склад і побачила, що критики на роял канін в цьому плані є достатньо. Вирішила підібрати краще, де більше м‘яса.
ЕлькиПальки• 18 июля 2022
Ответ дляМороженная курица
На розетке отфильтрйте холистики - они самые лучшие но и цена, потом по качеству суперпремиум. Там и отзывы почитайте. Моей подошли акана и хилс, но вечером ежедневно телятина 100 гр перемороженная
Швабристка• 18 июля 2022
Я перевела на натуральное кормление.
Группа есть такая в Фб
Ест перемороженное мяско
Группа есть такая в Фб
Ест перемороженное мяско
Ответ дляМороженная курица
Больше мяса-только в мясе.Не думайте,что в холистике новозеландский ягненок).После судебных разбирательств Аканы и массового отравления животных другим премиальным кормом я исключительно за barf
как тебе такое илон маск• 18 июля 2022
Мій сам собі обрав. Які тільки марципани йому не пропонувались, жере тільки про план.
Мороженная курица
• 18 июля 2022
Ответ дляYoung cat
Наскільки це складно організувати і зробити? Я ще з собою до кінця не можу розібратись, щоб вуглеводи, білки і жири в нормальному співвідношенні їсти, а за кота здається ще складніше😅
Алиса в стране Советчица• 18 июля 2022
Ответ дляШвабристка
Я перевела на натуральное кормление.
Группа есть такая в Фб
Ест перемороженное мяско
Группа есть такая в Фб
Ест перемороженное мяско
Наш агрессивный был на мясе, кусал ноги пока нарезали , на корме милашка, почти
Не против• 19 июля 2022
Йозера. У нашого проблемний шлунок , тільки цей корм підійшов. І шерсть змінилась ,шовковиста стала. Я беру Кателюкс.
Ответ дляМороженная курица
Есть профильные группы на Фейсбук,все максимально разжевано.Но нужно быть немного фанатиком своего кота,чтоб вникнуть и перевести на натуралку.Многим легче насыпать дряни из пакета).Хотя сравнивать сухари и мясо несопоставимо