Откушу что там торчит• 18 июля 2022
Бутси, копочкі, сороконожкі, стоногі, футзалки... роз´ясніть
Запитання до дівчат , чиї діти займаються футболом. Поясніть, будь-ласка, мені.
Син пішов на футбол перший раз і потрібне взуття для занять. Зараз займаються на полі - трава, посипана якоюсь ворсою чорною, взимку буде заняття в залі. Яке взуття треба купити? Я поки ось копочки дивилась, то думаю, що не варіант, там шипи великі. А бутси, сороконожки, стоногі-що все це означає? Дивлюсь в продавалці і в шоці... Скажіть, пліс. Дитина для задоволення ходить, біля дому є такий гурток, тому вибрали, ніяких перспектив і т.д., але взуття треба.
Дякую, хто відгукнеться..
ВЫВсеВрете• 18 июля 2022
Ці питання тренеру треба задавати. В зал сороконіжки. В принципі і на полі син їх носив.
Залатавая• 18 июля 2022
На натуральной траве бутсы, на искусственной траве ’сороконожки’, в зале - футзальные.
Губы рыбы• 18 июля 2022
На штучному полі і взалі підійдуть сороконіжки. До 8 років взагалі не рекомендують бутси з шипами
Остановщица• 18 июля 2022
Мой на искусственном газоне в копах.
Но в зале они не занимаются. Круглый год на поле
В зал - сороконожки купите. Или просто купите их на оба покрытия.
Но сороконоги могут скользить на газоне, особенно после дождя.
МУСЯкомарова• 18 июля 2022
На искусственном поле (вы его описали) - сороконожки. В спортзал - футзалки.
ВернитеВалеру• 18 июля 2022
С шипами только для газона, на искусственной траве нельзя. Для зала футзалки, для искусственной травы сороконожки. Спросите у своего тренера, что лучше) в нас весь год на улице на искусственном поле бегали, нам хватило сороконожек
ВернитеВалеру• 18 июля 2022
Ответ дляОстановщица
Мой на искусственном газоне в копах.
У нас огроооомные таблички висели, что копы нельзя. Поля новые были, чтоб не портить шипами.....
Просто звязда• 18 июля 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
сороконожки в зал зачем? сотрутся же к чертям быстро. Там футзалки надо.