Tatyana_1975• Изменено 18 июля 2022

Чи треба дозвіл від батька дитини завірений нотаріусом

Дівчата, хто нещодавно іхав за кордон з дитиною чи треба дозвіл від батька для перетину кордону з дитиною?. Бо читаю, ніби ні, а колега каже, що запитували на кордоні...
Дякую
vikapolya• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Я правильно розумію, що Вам підтвердили, що дозвіл батька не потрібний?
Я два рази набрала, автомат сказап, все що мав... і спробуйте зателкфонувати пізніше
Так. Дозвіл не потрібний.

автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляvikapolya
Так. Дозвіл не потрібний.
Дякую!
vera-kapuera• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
В мене включено виїзд за межи Держави, вироблення документів, проїзних, табори....
Я теж зробила. 300 грн і проблем немає)
kabatosa• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
+ це не великі гроші, включіть по максимум дій щодо дитини без дозволу батька, нотаріус знає...
Це вже від батька буде залежати а не від нотаріуса, може й не піти на все
kabatosa• 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
без закордонного паспорту виїзд з України взагалі діючим законодавством не передбачений. то вже роблять таке виключення для деяких осіб з деяких теріторій.
а в нас тема про виїзд дитини.
на якій підставі прикордонник вимагає дозвіл батька, якщо дитина їде в супроводі матері?
З тих підстав, що має на те право, на його розсуд, може просити, а може і ні
Просто Галюня• 19 июля 2022
Сиджу на вокзалі, при мені питали наші пограничники в поїзді матерів з дітьми
rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляkabatosa
То що завгодно може просити, будь який документ, вірно?
Omerta• 19 июля 2022
17го выезжали на Пшемышль - у нас не проверяли, хотя мы сделали на всякий случай.
В прикордонну службу не дозвонились
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляПросто Галюня
Дякую

автор Tatyana_1975 • 20 июля 2022
Дівчата, на кордоні таки спитали, чи є дозвіл. Сказали, що бажано мати. Але, так розумію, що не обов´язково.