12 галюцинаций• 19 июля 2022

Рисунки на стенах

Кто делал роспись на стенах? Сами или заказывали? Потом можно будет ее поменять или закрасить?
Мааарковная• 19 июля 2022
Малюнок де в квартирі чи в під´їзді?
Все залежить від тематики та матеріалів.
У мене знайома малювала на замовлення, ціна не включала матеріалів. Якщо точно пам´ятаю то розмалювати під´їзд у неї коштувало три тисячі гривень без красок але це було два роки тому. Тематика і ескізи безкоштовно але вона не професіонал

автор 12 галюцинаций • 19 июля 2022
Ответ дляМааарковная
Малюнок де в квартирі чи в під´їзді?
В квартире.
Мааарковная• 19 июля 2022
Ответ для12 галюцинаций
В квартире.
Тоді вам потрібно підібрати що саме ви хочете на стіні бачити. Домовитися про розмір картини, можна попросити ескізи що буде на стіні.
І да потім можна зняти ту картину, або зверху обої наклеїти. Зафарбувати? Це треба дивитися матеріали картини.
І ще вам потрібно зрозуміти що під час роботи над картиною ви не зможете жити в тій квартирі бо запах все одно буде.
Пошукайте в інтернеті в вашому місті можна знайти художник що згодиться на таку працю.
Скільки це буде коштувати не скажу, не знаю міста та об´єм роботи. Але попереджую що не 5 копійок.
автор 12 галюцинаций • 19 июля 2022
Ответ дляМааарковная
Почему запах?
Мааарковная• 19 июля 2022
Ответ для12 галюцинаций
Почему запах?
Тому що картина повинна висохнути повністю, тоді вона не пахне фарбами, це залежить від матеріалів краски якою буде працювати художник.
Дуже рекомендую обговорити цей нюанс роботи інакше є така вірогідність що ви будете нюхати ту картину ще місяців зо три а то і більше.
автор 12 галюцинаций • 19 июля 2022
Ответ дляМааарковная
Так если краски акриловые то запаха нет. Это масло скорее всего.
Мааарковная• 19 июля 2022
Автор не морочьте собі голову краще зверніть увагу на просто картини великого формату.
Або наприклад виберіть цікаве фото і зробіть собі роздрукувати його в дуже великому формату.
Доречі це також буде оригінально виглядати фото на всю стіну