Благоуханочка• 19 июля 2022

Рідкий порошок (засіб для прання) наливати в барабан? Чи як?

Электричка• 19 июля 2022
И порошок, и гель сразу в барабан на бельё

Кузякин• 19 июля 2022
Чи як.
західний_діалект• 19 июля 2022
В ячейку, у меня перещелкивается затвор там где порошок, на жидкий
автор Благоуханочка • 19 июля 2022
Ответ дляЭлектричка
Сипучий чи рідкий порошок?
hrushyk• 19 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Сипучий чи рідкий порошок?
Любий
Любий пральний засіб я кладу одразу в барабан
Статус Ква• 19 июля 2022
Я лью в отсек доя порошка, в инструкции написано так. В барабан кидала только гелевые капсулы
автор Благоуханочка • 19 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Любий
А чому?

Чеширская кошечка• 19 июля 2022
Не принципиально
hrushyk• 19 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
А чому?
Бо мені так зручніше
Радуга-дуга• 19 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Любий
Зачем?
Asteroidea• 19 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Сипучий чи рідкий порошок?
Порошок то апріорі сипуча речовина. Рідкий - то гель.
Я раніше користувалась порошком і засипала його у отвір для порошка, то му що він зпочатку має добре розчинитися і лише потім на одяг. Останні роки перейшла на гель, наливаю його у мірний ковпачок і кладу разом з білизною в барабан
Запретный фрукт• 19 июля 2022
Заливаю в отсек для порошка
Залетная Я тут• 19 июля 2022
я в ячейку для порошка лью и сразу включаю-вода смешивается с гелем и в барабан сразу попадает пенная вода, всегда так делаю
Томатико• 19 июля 2022
Лью в барабан всегда и капсулы туда же
Ща как дам• 19 июля 2022
В машинку з вертикальною загркзкою одразу в барабан все засипаю й заливаю.
Коли була машинка з горизонтальною загрузкою, корисиувалась диспенсерною ємкістю, в ній ще й водою добре розчиняла все, перед тим як закинути в барабан.
Через відсік не весь пральний засіб в барабан потрапляв чомусь.
Вакцениро Вона• 19 июля 2022
Ответ дляAsteroidea
а мерный колпачок при стирке не портится?