Магиня• 19 июля 2022

Порадьте блюда для кулінарії на дому.

Доброї і спокійної ночі.
Зараз проживаємо в селі з річною дитиною.
Умов і часу для готування у мене не вистачає, так як з чоловіком по черзі працюємо на удальонці.
Найшди жіночку, яка готова за гроші нам готувати, но в себе дома, а ми будемо забирати.
Сказала скласти список, що ми хочемо, щоб вона готовила.
Но в мене голова зовсім не варить.
Написала в список: млинці з м´ясом, млинці з творогом, з ягодами, відбивні свинні і курячі, тіфтелі, голубці, і більше в голову нічого не приходить.
Допоможіть будь ласка порадами, що можна приготовити, щоб можна було перенести чи перечезти.
Цікавить тільки готові страви, так як холодильник старий і морозилка дуже маленька.
Жіночка буде готовити 1 раз на тижні, щоб було на 3 дні.
Перше і дитині буду готовити сама.
Дуже дякую всім!
Стефанія• 19 июля 2022
Котлеты, пельмени , вареники
Стефанія• 19 июля 2022
Перец фаршированный, котлеты с сыром, крученики, бублики фаршированные, зразы
интайм_не_предлагать• 19 июля 2022
Жаркое с мясом. Овощное рагу. Вареники. Запеканки разные, крученики.
автор Магиня • 19 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Котлеты, пельмени , вареники
автор Магиня • 19 июля 2022
Ответ дляСтефанія
автор Магиня • 19 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать

а що таке крученики?
Стефанія• 20 июля 2022
Пицца, пирожки, пироги, шарлотки, запеканки
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня

а що таке крученики?
Отбитые кусочки мяса, свёрнутые рулетиком с начинкой - сыр, фарш, грибы, каши, копчёности
Стефанія• 20 июля 2022
Ох, я б вам готовила!..
Из Кукуева я• 20 июля 2022
замовляйте що ви зазвичай їсте, ми ж не знааєм ваших вподобань
смажена риба, запечена буженіна, сирники, складні салати типу шуби, печінковий торт...
погляньте на меню кулінарії супермаркета, моде згадаєте що хочеться саме Вам.
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Рыбу мы забыли !
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Ох, я б вам готовила!..
а що би готовили?
ви звідки? може ми рядом?
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
а що би готовили?
ви звідки? може ми рядом?
Сумская область...
КошкинДом• 20 июля 2022
плов, тушена картопля з м´ясом/ грибами, м´ясо з підливою, стейки, куриця жарена шматочками після замочування в соевому соусі, риба в різному вигляді, печінка, жульєн, шашлик зручно на довго (може чоловік буде в неділю готувати).
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
точно, можна з кулинарії Новуса ідей почерпнути.
дуже дякую, не додумалася
интайм_не_предлагать• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Ох, я б вам готовила!..
Я хочу жрать... И крученики и котлету по киевски... Блины с мясом тоже, жареную картошку.. аааааааа
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
дуже дякую, не додумалася
Вон девочки выше написали, мы ж не знаем ваших предпочтений - комуто украинская кухня заходит кому-то китайская...
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
дякую
жіночка буде готовити в середу на 3 дні, а ми з чоловіком на вихідних, щоб до вівторка хватило.
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
интайм_не_предлагать• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Рыбу мы забыли !
Запеченую в фольге(лосось). Котлетки рыбные в панировке. Рыбная запеканка, жареные карасик в сметане....
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
И борщ обязательно! С грушами копчёными, с белыми грибами, с карасями!..
Ну, и там пампушки в чесночном соусе обязательно чтобы..., и сало с мяском
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
ні, ми прості всеядні.
через брак часу у нас тільки швидкі страви, а так хочеться відбивних, голубців, ольв´є наприклад.
створила тему, щоб порадниці допомогли, бо вже давно нічого такого не готовила і позабувала.
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
дякую.
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
дякую.
Так вы где? А то я уже пошла кастрюли доставть Ужасно люблю готовить и кормить
интайм_не_предлагать• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Супы пюре грибные и овощные со сливками. Курица под сырной шубкой по гавайски с помидорами и ананасом. Острые рулетики из баклажанов, оладьи из кабачков, кабачки жареные с чесноком. Пироги сладки и не только...
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Картофель по-французски
Стефанія• 20 июля 2022
Люблю из кабачков такое: кабачки обжарить в мучной панировке, как обычно, кружочками. Взять вафли для торта. Сложить ’торт’: вафля, немножко майонеза с чесноком, кабачки, вафля. .. так слоями . И под пресс в холодильник - торт закусочный кабачковый
интайм_не_предлагать• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Картофель по-французски
И по селянски тоже)). Каннелони, вермишель по флотски, бигос, пирог с капуууустой, или маленьки пирожочки с бульоном куриным. Оливье с отварной красной рыбкой вместо мяса.
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Тернопольская обл