Магиня• 19 июля 2022

Порадьте блюда для кулінарії на дому.

Доброї і спокійної ночі.
Зараз проживаємо в селі з річною дитиною.
Умов і часу для готування у мене не вистачає, так як з чоловіком по черзі працюємо на удальонці.
Найшди жіночку, яка готова за гроші нам готувати, но в себе дома, а ми будемо забирати.
Сказала скласти список, що ми хочемо, щоб вона готовила.
Но в мене голова зовсім не варить.
Написала в список: млинці з м´ясом, млинці з творогом, з ягодами, відбивні свинні і курячі, тіфтелі, голубці, і більше в голову нічого не приходить.
Допоможіть будь ласка порадами, що можна приготовити, щоб можна було перенести чи перечезти.
Цікавить тільки готові страви, так як холодильник старий і морозилка дуже маленька.
Жіночка буде готовити 1 раз на тижні, щоб було на 3 дні.
Перше і дитині буду готовити сама.
Дуже дякую всім!
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Люблю из кабачков такое: кабачки обжарить в мучной панировке, как обычно, кружочками. Взять вафли для торта. Сложить ’торт’: вафля, немножко майонеза с чесноком, кабачки, вафля. .. так слоями . И под пресс в холодильник - торт закусочный кабачковый
класс. очень оригинально, нужно попробовать.
интайм_не_предлагать• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Будете продолжать в том же духе - рискуете получить прожорливого киевского гостя я съем всеееее
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Сумская область...
як шкода, ми далеко, в Тернопільській
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
як шкода, ми далеко, в Тернопільській
Жаль:)
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я могу о еде говорить бесконечно. Это я вам о сладком ещё не рассказала - шу с кракелином, профитроли, чизкейки, зефир, пастила, птичье молоко, львовский сырник, галеты с ягодами, рогалики с черешней, кекс Столичный
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
продолжайте пожалуйста, я записываю
Грибной_Дождик• 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
Ох, я б вам готовила!..
Так расскажите что бы готовили.
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
продолжайте пожалуйста, я записываю
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Так расскажите что бы готовили.
Прочитайте все комменты - процентов 10 я уже написала выше
автор Магиня • 20 июля 2022
Ответ дляСтефанія
давайте будь ласка ще 90%
Стефанія• 20 июля 2022
Ответ дляМагиня
давайте будь ласка ще 90%
Та на ночь много есть вредно
КоКоКоКоКоКо...• 20 июля 2022
Печінковий торт, піца, кабачкові оладки, овочеве рагу, голубці, пиріжки, хачапурі, вареники на пару, м’ясо по французькі